Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cinaa kérdése:

Mit tennétek? Fontos

Figyelt kérdés
Nem tudom kivel járjak.Van 3 csaj mind3 szép és jól néz ki és akarnak velem járni.Ez a 3 csaj mind másokkal lóg egymáshoz semmi közük.Egyik az osztálytársam akivel mindig is összeakartam jönni de ahogy igy közelebbről megismerem egyre csak csodálkozok hogy ez se tetszik benne stb..Csók már volt vele.a Második csaj is 8. bol ballagott mint az első csak ő másik osztályból és veele télen voltam keveset és elég jóvolt vele azt szerette meg bennem hogy hülyevagyok és mindigáig járni szeretne velemés hogy mikor talizunk..A Harmadik csaj eggyel alattam van ő is nagyon szép ő vele részegen összejöttem (ő nemvolt részeg) és rám mászott smároltunk simi tapi minden de utána szorakozott amikor beleszerettem hogy nemtudja mivan most hogy énse tudom mi van egyből érdeklem ez a csaj és a második már nem szűz.azt szeretném hogy megirnátok kit választanátok ezek közül most ugy mindent leirtam
2010. júl. 1. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Micsoda nagy probléma... Véleményem szerint csak dicsekedni akarsz, azért írtad ki ezt ide.


Válaszd azt, amelyik a legszimpatikusabb és kész.


24/N

2010. júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A másodikat semmikép se válaszd ha nem szűz akkor azt ne csak magadnak teszel szivességet ha öt inkább hagyod nyugton ..a harmadik az hát.. nem hiszem h jó ötlet olyannal összejönni akit részegen ismertél meg úgy h szerintem az első legyen de tudod mit a 2. tutira ne válaszd őt ne a másik kettö közül meg azt amelyiket jobban szereted =)
2010. júl. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy nagyon fontos, de használj már több írásjelet öcsi, mert mire ebből kihámozza az ember mi a téma...


Sablonos tanács, de hallgass a szívedre!

Ne azt nézd, mit melyik csaj mit szeret benned, ez így elég kis önző felfogás, hanem azt neked mi tetszik bennük - gondolok itt a belső tulajdonságokra.


Szerintem mondjuk elég gáz, hogy 8-dikból ballagott csajok már nem szüzek, ez elég sokat elárul róluk.

első meglátásra a 3. csaj csak hülyít, ha csak akkor érdekled ha éppen nem utána kajtatsz.

2010. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ne járj senkivel szerintem(Y)
2010. júl. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket de pedig lehet a 2. knée válasszam az első 8 évig o társam volt 5. től kezdve veleszerettem volnamost hogy eljöhetne a pillanat és jobban megismertem nem tetszik annyira mint eddig
2010. júl. 1. 13:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!