Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a helyzet, hogy myvipen az egyik haveromat kerestem és véletlenül találtam egy lányt itt a környéken. Megnéztem a képeit és egyszerűen nagyon megfogott. De sajnos nem tudom mit tegyek, élőben még nem találkoztam vele, éppen ezért seretnék vele elöbb egy picit msn-en megismerkedni és akkor utána találkozni vele. Csak nem tudom hogy kezdjek hozzá. Szóval ha ráírnék lehet tök hidegnek érezné hogy egy idegen ráír és elkezd rá hajtani. Ebben kérném a segístégeteket, hogy mégis most mit csináljak. Nem vagyok félős le merem szólítani a lányokat és a beszélgetéssel sincsen gond csak mégis hogy kezdjek bele...:S Amugy én 16éves vagyok a lány pedig 15. Valaki kérem segítsen és csak normális válaszokat írjatok kérlek!
2010. júl. 1. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Írj neki egy e-mailt, és tudasd vele, hogy szeretnél vele beszélgetni msn-en. Persze igyekezz normálisan fogalmazni, és várd meg mit válaszol. Nem hinném, hogy elküldene a francba, az msn-ezésbe még senki nem halt bele.
2010. júl. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát.Ha írsz neki egy levelet, hogy van benne valami ami megfogott, és egyáltalán nem akarsz nyomulós lenni, meg semmi, szóval ha ő nem így érez irántad ne adja meg az msn-jét..Ennél korrektebbel elő sem állhatnál, szerintem:) Ha megadja, vedd fel, beszélgessetek, és aztán minden kiderül..:)néha bókolj neki, hogy szép a mosolya, különleges..persze csak ha így gondolod azután is hogy beszéltetek:D:D így se nem küldöd felé azt hogy csak barátkozol, se nem hajtasz rá nagyon..és ha ő is küldi feléd azokat a flörtöket..akkor hajrá;)
2010. júl. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha csak írsz neki esélyed sincs... Ez úgy 80%-ig biztos. Én pont így vagyok most, én még beszéltem is vele kicsit, és ugyanúgy nincs. De azért hajrá.

20F

2010. júl. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Keress olyan ismerőst aki össze tudna vele hozni, aki ismerőse neki is.
2010. júl. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nemtom, ha nekem írna valaki, hogy tetszem neki, én nem válaszolnék. ha az msn-em kellene, az úgyis kinntvan :D

15/L

2010. júl. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de ha valakinek van még valami jó ötlete nyugodtan leírhatja
2010. júl. 1. 10:49
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem semmi kivetni való nincs azon, ha jrsz neki egy üzenetet, hogy szimpatikusnak találod a képek alapján és szeretnél vele beszélgetni msn-en =) nekem is írtak már így, és én sose zárkózom el az ismerkedés elől. de ha van közös ismerősötök mért nem kérdezed meg tőle, hogy szokott-e vele találkozni és hogy egyszer nem találkozhatnátok-e egy kisebb társasággal azzala lánnyal? =)
2010. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ez egy nagyon jó ötlet:) van egy másik lány aki azthiszem neki a barátnője és énis eléggé jóba vagyok vele...majd kiderül de azthiszem megpróbálom nincsmit veszítenem
2010. júl. 1. 11:55
 9/9 A kérdező kommentje:
megvolt az első lépés ráírtam és várom a válaszát. szerintetek ezután mit tegyek?mikor hívjam majd randíira meg ilyesmik?vagy erről még korai beszélni?
2010. júl. 2. 23:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!