Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk. Miért nem mondja már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk. Miért nem mondja már?

Figyelt kérdés

CSak annyi lenne a ptoblémám,hogy a párom a kapcsolatunk elejétöl fogva mindig mondogatta szeretkezés közben,hogy gyönyörü vagyok meg hasonló dolgokat amik nagyon jól estek nekem.De már több mint fél éve nem mondta ezt meg mást se nagyon.jó ha pl kényeztetem akk mondja h ne hagyam abba mennyire isteni meg hasonlók és látom h tényleg élvezi és tudom h nagyon szeret és csak én kellek neki,de ezek az apróságok annyira hiányoznak:(:(

Már nem is tart szépnek vagy miért nem mondja,annyira jól esne.én is szoktam dicsérne meg minden.de ö már nem.llehet h azért mert már nem igy látja???

Bocsi ha nyávogosnak tünt,és hülye kérdés,de engem bánt:(


2010. júl. 1. 09:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
mondok egy igaz történetet: egy nő és egy férfi összeházasodik, és a férfi mondta a feleségnek hogy szeretlek és mindig is szeretni foglak! aztán jó 10 év múlva elmegy a nő egy paphoz és kérdezi tőle a pap hogy mi bántja lelkét? mondta a nő: a férjem már 10 éve nem mondta hogy szeret, mivan ha tényleg nem szeret?... a pap később beszélt a férfival is , és kérdezte a férfitól : miért nem mondod soha a feleségednek hogy szereted? -erre a férfi: hát nem igaz ez a nő miket hisz, pedig én tisztán és érthetően mondtam neki az esküvőnkön hogy szeretem, és mindig is szeretni fogom, ha netán már nem szeretném akkor szólnék neki.....
2010. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

tetszik a történet és van bennenám igazság.Szokta is mondani h ha nem szeretne akk azt hamar megtudnám mert akk nem lenne velem,tehát amig az ellenkezőjét nem mondja addig ugyvan.De én ilyen kis romantikus vagyok meg minden és szeretem ha dicsérnek,mert nagyon jól esik.És néha azért jólesne ha mondaná,növelné vele az önbizalmam:D

2010. júl. 5. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!