Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, szeretitek ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szeretitek ha a barátnőtök azt mondja hogy hiányzol?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja járunk együtt. Találkozni minden nap nem tudunk. A barátom is már írta nekem hogy hiányzom neki. Ezen a héten már mondta nekem, én is írtam neki, meg még a héten egyszer. Tehát ezen a héten már kétszer írtam neki. Szeretném a tudtára adni is de közben azért a szónak a varázsát sem akarom elveszíteni. Kétszer mondtam neki egy héten az már sok?
2011. febr. 6. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, az rengeteg, eszméletlen sok, ha 2x mondtad neki egy héten.


Nem mindegy hányszor mondod neki? De.

Tényleg hiányzik vagy csak mondogatod? Na ez a nem mindegy.


Ha tényleg hiányzik, akkor elmondhatod kismilliószor is egy héten, max. megunja.

"Szeretlek" szót is elmondják néhányan egymásnak kismilliószor egy héten.


Ezeket miért kellene korlátozni, de most úgy őszintén? Nem értem.

2011. febr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én szeretem hallani, hogy hiányzom, de azt szeretem a legjobban, mikor nem kell hogy hiányozzak, mert együtt vagyunk.

Akárhányszor elmondhatod, nem fog elveszni a varázsa a szónak, ha meg elveszik, néhány hétig nem mondod, és újra nagy lesz az értéke ezeknek a szavaknak.

2011. febr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha mindenben beszélgetés végén, meg mindig mondja hogy "hiányzol" meg hogy "szeretlek", annak nem tudok örülni, előbb-utóbb az agyamra megy. Régi barátnőm ilyen volt többek között ezért hagytam ott. Szerencsére a mostani barátnőm nem ilyen. Azt hogy "hiányzol" azt 4-5 nap nem találkozás után mondja egyszer-kétszer. "Szeretlek" meg attól függ van hogy egy hétig se mondja ki, de ettől függetlenül tudom hogy szeret.


21F

2011. febr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy pedig nem sok :).
2011. febr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ha igazán ismer észre fogja venni h mikor mondod komolyan és mikor nem...
2011. febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igaz nem kell dobálózni a szavakkal, de rossz ha valaki sose mondja ki, vagy nem viszonozza

akkor okkal kételkedhet valaki, vagy értheti félre a dolgokat

aki szerelmes, az ki tudjam utatni az érzéseit

max nem akarja mer fél

amúgy ha szeret valaki, akkor sose lesz sok neki ha mondod lányl étedre szeretlek, akinek sok az nem szeret téged, max azért lehet neki fura, mert fél hogy nem őszintén mondod, azaz takargatni akarsz valamit

2011. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!