Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk. Miért nem mondja már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk. Miért nem mondja már?

Figyelt kérdés

CSak annyi lenne a ptoblémám,hogy a párom a kapcsolatunk elejétöl fogva mindig mondogatta szeretkezés közben,hogy gyönyörü vagyok meg hasonló dolgokat amik nagyon jól estek nekem.De már több mint fél éve nem mondta ezt meg mást se nagyon.jó ha pl kényeztetem akk mondja h ne hagyam abba mennyire isteni meg hasonlók és látom h tényleg élvezi és tudom h nagyon szeret és csak én kellek neki,de ezek az apróságok annyira hiányoznak:(:(

Már nem is tart szépnek vagy miért nem mondja,annyira jól esne.én is szoktam dicsérne meg minden.de ö már nem.llehet h azért mert már nem igy látja???

Bocsi ha nyávogosnak tünt,és hülye kérdés,de engem bánt:(


2010. júl. 1. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
szerintem ezt a barátodtól kéne megkérdezned és nem tőlünk vadidegenektől.
2010. júl. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Valóban a barátodtól kellene ezt megkérdezned. De ha még mindig veled van, és nem érzed úgy, hogy kezdene elhidegülni tőled, akkor valószínűleg nem változott a véleménye.
2010. júl. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Én is így vagyok bár én srác vagyok. Ha szeretek, akkor nagyon tudok rajongani és egy idő után a párom már nem ég úgy mint én...sajnos azt kell mondanom, hogy ez az általános dolog, attól még szeret, főleg ha nincs más jele, hogy baj lenne. Próbáld meg előadni neki, hogy neked ez hiányzik és ha úgy érzi, akkor nyugodtan mondhatja is. Mindenkinek kell a kényeztetés és nem csak tettekkel, szavakkal is. Lehet bele kell törődnöd, hogy nagyon nem fog változni a helyzet, még én is agyalok, hogyan lehetne változtatni ezen, de lehet velem van a baj és nem kéne ennyire futni a lányok után...
2010. júl. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Lehet nem vette észre hogy neked ez mennyire jól esik. Vagy azt hiszi hogy ez teged zavar
2010. júl. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Már elérte az ilyen bókokkal hogy ágyba vigyen. Miért is kéne mondani mindig amikor már minden percben megkaphat?
2010. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
elözőnek igaza van,általában ezt csak az elején szoktuk mondani,mondjuk én most is szoktam mondani,idestova 2.5 éve is ugyanúgy!tőle kérdezd meg sztem!
2010. júl. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ezt most rosszul esett hallani/olvasni...

De azért köszi.

2010. júl. 4. 13:24
 8/12 anonim ***** válasza:
lehetséges hogy úgy érzi,'feleslegesen' mondaná. Mert mennyit mondta már, szóval tudnod kéne h ezvan. nem kell egyből kétségbe esni. ha nem kellenél már neki =nem tetszenél, akkor másból is észre lehetne venni
2010. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen tudom.De mégscsak csajbol vagyok és jólesne:)

Köszi a választ.

2010. júl. 4. 13:56
 10/12 anonim ***** válasza:
elözőnek igaza van!
2010. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!