Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves F 3 éve vagyok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves F 3 éve vagyok együtt asszonyommal 1 éve kertem meg a kezet. Néha úgy érzem hogy nem ő az igazi viszont máskor meg úgy hogy ő a tökéletes mellem. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Sokszor megnézek más lányokat viszont nem jutna eszembe hogy ferre menjek..

Hűséges típus vagyok

Talán meg fiatal vagyok..nem tudom

Egyébként vonzodom hozza és ő is hozzam.

Szeretkezessel sincs baj..

Lehet bennem van a hiba



2019. jan. 28. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nincs semmi baj veled csak fiatal vagy és talàn kicsit elhamarkodtad a dolgot
2019. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem oldalborda, nem mell. Srác, azért van ez, mert már vének vagytok ehhez az eljegyzéshez. Korábban kellett volna. 😀

Gyorsan felejtsd el ezt a hülyeséget, hogy ilyen fiatalon, kevés tapasztalattal nősülj, ha nem akarod plusz 2 fővel gyarapítani az elváltak számát hazánk KSH statisztikájában.

2019. jan. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Ez van ha ket ev utan megkered valakinek a kezet 18 evesen :D Haho ez 70 eve oregapadnal mukodott mert soha senki nem ment ki a falu 15 kilometeres korzetebol, de igy, hogy kinyilt a vilag es mar nem kendovel a fejukon meg pantlikaba kell jarniuk a noknek, es a ferfiak se a foldjuket kapaljak allig begombolt ingben egesz eletukben. Megismerkedhetnek barkivel az internetnek hala, es szemelyesen is napi szinten akar tobb ezer emberrel futhatnak ossze az utcan.

Aztan ugye minden x kilometerenkent van egy igazi szoktak mondani, es ez is igaz. Ha te most a baratnoddel valahol az alfoldon laknal humbakfalvan es egesz eletetekbe max a kornyezo falu meg varos par lakojat ismeritek konnyu lenne egyutt maradni es ramutogatni hogy hat bizony megtalalta az igazit es huseges maradt! Persze mert ha felre dugott volna kitagadta volna a falu es akkor hova megy? :D


Sztem de dontod el kit akarsz magad melle, nem kell beleszoni ilyen paradigmakat. Ha mar nem erzed biztosnak magad akkor lepj le ennyi. En is mar vagy 4 lanyrol mondtam holt biztosra hogy hat ez tutifix hogy o az igazi, aztan csak abbamaradt a nagy langolas :D

2019. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsónak meg pacsi bírom a stílusod:D

2019. jan. 28. 11:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francnak kell 20 évesen eljegyezni valakit? Ha már most úgy gondolod, hogy fiatal vagy még ilyen komoly lépéshez, ráadásul sokszor úgy érzed, nem ő az igazi, akkor zárd le vele a dolgot. Házasodni ráérsz 30 éves korodban, addig élj, flörtölj, bulizz stb. mert ha így folytatod, tipikusan olyan ember leszel, aki 40 évesen sír azon, hogy nem volt fiatalsága a korai esküvő meg családalapítás miatt.
2019. jan. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Edd meg amit főztél magadnak!
2019. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

#6

Egy fiatal, tapasztalatlan embernek ez igazi, szívből jövő jótanács.(lfszt)

2019. jan. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Ezt azért nagyon elsietted.

A 7-es meg szépen körbe írta, miért.

2019. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3-as, bocsi
2019. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. jan. 28. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!