Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma szakított velem barátnőm. Nekem ő volt az igazi, mindenben segített. Nagyon szeretem mit csináljak nemvagyok gyenge srác, de inkább felakasztom magam, mert nélküle nemtudok élni
2010. jún. 29. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Főzz súlykörte-pálinkát.
2010. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nemtudom mi az, de most inkább piálnék mint állat :S
2010. jún. 29. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

miért szakított? hátha akkor tudok többet segíteni, de így bővebb info nélkül annyit tudok segíteni, hogy futsz utána fut előled, futsz előle fut utánad. hátha. ha mondasz bővebb infot, hátha többet tudok segíteni.

15/F

2010. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor piálj. Ja és ne szarj, annyi lány van. :) Hány éves vagy amúgy?
2010. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki így gondolkodna, már rég kihalt volna az emberiség...akármilyen nehéz is, lépj tovább, úgyis lesz más.
2010. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NoPromotion ***** válasza:
Szia, küldtem levelet, lesd meg:) Azt hiszem mailra ment:)
2010. jún. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem szard le az egészet, tedd túl magad rajta két perc alatt, menjél kocsmázni, biztos kapsz mást helyette. s azt jaóságvan. :p
2010. jún. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!