Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most pedofil vagyok?

Figyelt kérdés

Én 28/F a barátnőm 14/L mi jól megvagyunk így de sok embertől azt hallom hogy nagy a korkülömbség sőt gonoszabbak még azt is mondták hogy pedofil vagyok:S

most mit tegyek?


2010. jún. 29. 22:02
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
51%
07:35 - Csak megjegyezném, hogy a képlet NEM az ideális, hanem a legnagyobb elfogadható korkülönbséget adja meg. Így tehát egy 32 éves pár sokkal elfogadhatóbb (bár határeset) egy 50, mint egy 60 éves ember mellett, egy huszonéves a hatvanasnak meg már egyenesen beteges, még akkor is ha nyilvánvalóan nem fér bele a pedofil kategóriába.(mindketten felnőttek) De azért ugye azt senki nem gondolja hogy puszta iránymutatásnál egy fikarcnyival is többet jelentene egy ilyen képlet?
2010. júl. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
51%

mindenki azt mondja a szerelem vak és logikátlan, és a párocskák logikátlanul, és sokszor id*ótán már bocsánat viselkednekha valaki azt kérdezi elhagyja e a párját aki veri és jön rá a logikus válasz hogy igen azt mondja: de szeretem...erre mindenki azt mondja ok mert a szerelem vak..vagy hogy nem torődik velem a feleségem és csal..de szeretem..és mindenki megérti, de ha van köztük egy kis korkülömbség már mindenki odavan...szerintem ez az ami elég gázos...


amúgy meg nem egy olyan lányz ismertem aki tizenakárhány évesen úgy viselkedett mint egy 30-as...dolgozott törődött a tesóival, szimplán mert akarta, vagy rá volt kényszerülve a szülők hanyagsága miatt...szóval igen sok lány előbb érik...fogadjátok el..

20/L

2010. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

Előző:

NEM kicsi a korkülönbség, a lány törvényileg határeset, matematikailag FELEANNYI mint a srác.

NEM értem meg az ostoba libákat és a reménytelen lúzereket sem. Sőt, akkor már a kérdezőt sokkal inkább.

2010. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Nem tudom.Ha látsz egy meztelen képet egy kisgyerekről vagy a strandon éppen látsz pucér kisgyereket akkor ha nem indulsz be rá,nem vagy az.Ha egy kicsit is nézni akarod őket,akkor már gond van :S
2011. márc. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!