Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most pedofil vagyok?

Figyelt kérdés

Én 28/F a barátnőm 14/L mi jól megvagyunk így de sok embertől azt hallom hogy nagy a korkülömbség sőt gonoszabbak még azt is mondták hogy pedofil vagyok:S

most mit tegyek?


2010. jún. 29. 22:02
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
most még sok, de 2-3 év múlva nem lesz az. Köztünk 25 év van, és boldogok vagyunk...:)
2010. júl. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

Megjegyezném, hogy az "ideális korkalkulátor" sántít, minél idősebb a férfi, annál jobban. Eszerint az én 50 éves férjemhez 50/2+7= 32 éves (ez 18 év különbség), egy 60 éveshez pedig 60/2+7= 37 éves (ez már 23 év korkülönbség!!!) nő illene. Ugye senki sem gondolja, hogy a korkülönbség az ideális, ajánlható kategóriába tartozik?

Egy kapcsolat alapja, hogy a két fél a testi, lelki és szellemi igények terén a lehető leginkább egy hullámhosszon legyen. Van, aki korához képest nagyon is éretten gondolkodik és él, esetleg már-már koravén, és ez fordítva is igaz. Ha ilyen emberek találkoznak, ideális párt alkothatnak, de semmiképpen sem szabad általános érvényű képleteket felállítani.

Egy 14 éves lány élettapasztalat híján képtelen "felvenni a lépést" egy átlagos 28 éves férfival, egy ilyen kapcsolatban elsősorban a férfinak kell "lemenni" a tini szintjére még jó néhány évig. 20-22 évesen már el tudok képzelni egy olyan kapcsolatot (bár ritka), ahol mindketten képesek közelíteni a másik "igényeihez" és így "középen találkoznak".

Ha semmilyen testi kapcsolat nincs köztetek, nem neveznélek pedofilnak, de a kapcsolatotok a kislány kora miatt így is beteges.

2010. júl. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Ez nem pedofília, akkor sem lenne az ha 70 éves lennél, mert ő meg már megvan 14 éves :D
2010. júl. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Először is egyet értek a 07,35-ös bejegyzéssel:)a másik dolog pedig,hogy nem vagy pedofil,csupán szereted a lányt,és ez elég.A kislánynak van édesapja?Esetleg elváltak a szülei?Mert ha igy van lehet ha csak az apát látja benned...sajnos.Az pedig,hogy egy 14éves lány még gyerek egyáltalán nem biztos.Vannak nagyon fejlett 14éves lányok,akik érettek,és néha helyesebben gondolkoznak egy felnőttnél.:)Tehát ezt láthatatlanul nem lehet megitélni:P.szerintem ha mindketten akarjátok,akkor maradjatok együtt,de az anyukának mindenképpen tudnia kéne erről:)
2010. júl. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
hát ..... még akkor is gáz lenne . ha ő 17 te meg 31.. nem olyan előnyös.
2010. júl. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagy pedofil, de akkor is elképzelhetetlennek tartom, hogy sokáig együtt tudnátok lenni. Persze a kiscsajnak most nagyon jó, elhiszi magáról, hogy mennyire érett, mert neki már felnőtt férfi a barátja, úszkál a rózsaszín ködben, de 2-3-4 év múlva, amikor benő a feje lágya, valószínűleg másképp látja majd a dolgokat.

Arról nem is beszélve, hogy két más korosztályba tartoztok, neked, mint közel 30 éves férfinek igényeid vannak, legalább is így lenne normális.

2010. júl. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
72%
szégyelhetnéd magad h ennyi eszed van
2010. júl. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

A mai világban már semmi nem az erkölcsön alapul.

Ha ied írtál és ez neked kérdés Te magad is tudod hogy valami gáz van.

Dilemma az biztos,de tudom milyen a szerelem .

hagyj időt neki,mert fiatal nagyon szerintem naív és

ártatlan kis lelke személyisége van.

Te felnőtt vagy a te felelősséged most az ő sorsa is.

21 évesen mentem férjhez de fogalmamsem volt róla mi a házasság a kötelesség és egyáltalán.

Rossz otthoni légkör és 16 évesen megismert első barátomból lett a férjem.

Mindenki más de az tuti hogy ha a fiatal életet lekötöd

korán az visszaüthet késöbb./csunyán/

A másik meg az hogy néha az őszinte szavak sem őszinték,mert szerettem a férjem de nem igazi szerelemmel és bizony sokszor nagyon boldogtalan voltam mert

ha kérdezte hogy szeretem akkor is azt mondtam hogy igen amikor lelkemben nem azt éreztem mert milloszor jobban fájt volna ha az igazsággal elveszítem.

a férjem.

2010. júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

A lényege fiatalon lehet lelki kötődés nem tuti hogy szerelem mert nem felnőtt felelőségteljes önmagát ismerő emberről beszélgetünk.

Bár legyen így és te örökre boldog leszel.

Soha ne láncolj magadhoz senkit aki téged nem szeret neked viszont szükséged van rá,szóval ha kiderül más céljai vannak akár most akár később és te szerelmes vagy

akkor iszonyú bukta ha el kell engedned.

2010. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Pedig el kell engedned ha menni akar.
2010. júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!