Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most pedofil vagyok?

Figyelt kérdés

Én 28/F a barátnőm 14/L mi jól megvagyunk így de sok embertől azt hallom hogy nagy a korkülömbség sőt gonoszabbak még azt is mondták hogy pedofil vagyok:S

most mit tegyek?


2010. jún. 29. 22:02
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

Eredetileg azt akartam írni hogy ephebofíliának hívják, de ahogy olvasgatom a kommentjeidet inkább módosítanám látens homoszexualitásra (jobb esetben is súlyos aszexualitás)


Egyébként meg van ez a képlet hogyha a te életkorod felénél legalább 7 (vagy csak 5 nem tudom pontosan, akit izgat annak gúgli) évvel idősebb akkor az már nem beteges. (vagyis nálatok de)

2010. júl. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
sztem semmi baj vele :) csak légy türelmes, de nem kell a végtelenségig..olvass a jelekből..ilyenkor sokszor esnek olyan hibába a férfiak hogy nem mernek kezdeményezni, pedig a lány már akarná
2010. júl. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

1-amíg CSAK beszélgettek nem vagy pedofil.

2-éretlenek vagytok.ő még nincs tisztában magával sem.az ő esetében normális.a tiédben viszont nem.

3-mit építesz 1 ilyen gyerekre és meddig???pár év mulva megjön az esze és leshetsz.

tudok olyan pasiról aki 36éves és kb 16éves szintjén van.

általában az érettségi szintnek megfelelő társat,partnereket vonz be az ember magának.

2010. júl. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

nem minden ennyire fekete vagy fehér...


megértem, voltam már hasonló helyzetben. 16,5 voltam, ő meg 28. Akkor nem történt semmi csak egy csók. Aztán rá kevesebb, mint 3 évre újra találkoztunk (tartottuk a kapcsolatot) és összejöttünk. Akkor már volt MINDEN:)

Szüleim tudta róla, kedvelték, mert kedves fiú, tudták, hogy odáig vagyok érte. Inkább Ő parázott.

Ám semmi nem tart örökké, ez sem...

22/L

2010. júl. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem normális de én megértem. 14évesen egy 29évesbe voltam szerelmes.. és ez máig tart. most vagyok 17 ő 32.:)

És ez is szerelemre alapult. Addig várt amíg akartam.:)

2010. júl. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim válasza:
100%
A korkülömbség valóban nagynak mondható,ami a későbbiekben ki is fog hatni a kapcsolatra.Nem itéllek el,de a te korosztályodat választani szerencsésebb lett volna.A kapcsolatotok akkor problémás ha szexuális érintkezés van.Ha nincs testi kapcsolat nem vagy még pedofil,de azért még beszéljétek át biztosan akarjátok-e egymást.
2010. júl. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
76%

Egy 28 éves férfinak szüksége van a szexre.Alapvető dolog,mint az evés és ivás.fiziológiai szükséglet,vagyis nem tud az ember szex nélkül élni,már csak szaporodás miatt se.nagyon sok szerintem a 14 év,ha ennyire fiatal a csajszi..Párom annyi idős mint Te,én pedig 18 vagyok..Így már kevésbé nagy a korkülönbség,főleg hogy mind a ketten már azt az intenzív életet éljük.Igaz nekem ő volt az első,már 2 éve együtt vagyunk.De egy 14 éves még gyerek,még most meg közép iskolába jó esetben,rosszabb esetben még általános suliba jár,Te pedig már évek óta dolgozol..Gáz! :)

18/L

2010. júl. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem, hogy egy felnőtt férfi mit akar egy kislánytól.

Eddig azt hittem, hogy csak szexet, ami undorító, és szerintem büntetendővé is kéne tenni.

De te miről tudsz beszélgetni egy 14 éves lánnyal?

Mi volt a suliban? Ki a legújabb tinipopsztár?


Ha nem fekszel le vele és nincs semmi szexuális kapcsolatotok, akkor olyan nagy gond nincs, de mégis mire jó ez az egész neked? Tényleg érdekelne, hogy mi fogott meg téged ennyire abban a csajban...

2010. júl. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
69%

mit szoktatok eggyütt csinálni

am a tökéletes női kort így kell kiszámolni

férfi életkora/2 +7

28/2+7=21 éves csaj illik hozzád



"A pedofil bűncselekmény az, ha egy felnőtt személy közösül egy gyerekkorú személlyel. Ma Magyarországon a felnőttkor a 18. életév betöltésével kezdődik, a gyerekkor pedig a 14. életév betöltéséig tart. Vagyis a beleegyezési korhatárnak (a betöltött 14. életévnek) érzékelhetően semmi köze sincs a pedofíliához, mivel a megrontást minden esetben egy 18. életévét betöltött személy követi el egy 14. életévénél fiatalabb személlyel szemben."


definíció szerint nem vagy pedofil ,de ahogy érzed ja és amíg csak beszélgettek semmi köze sincs a pedofíliához


am pedobear powa

http://www.youtube.com/watch?v=h-rTrtlDPBM

2010. júl. 18. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

Arra egyikőtök sem gondol, hogy mondjuk a lány érettebb? Nem úgy van, hogy 18 éves koráig éretlen p*cs/ribi az ember. Tudom, hogy nagyon ritka, de vannak olyanok (főleg a lányok között) akiknek hamarabb kellett felnőniük vagy pedig "alapból" érettebbek mint a korosztályuk.

Mondjuk ezt ennyi infó alapján nem lehet eldönteni...

19/F (mielőtt megkapnám a magamét, nem, nem volt/van ennyi idős barátnőm :))

2010. júl. 18. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!