Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újrakezdjük? 6 évig tartott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdjük? 6 évig tartott, jóban-rosszban.

Figyelt kérdés
Az egész 7 évvel ezelőtt kezdődött... Ő akkor még nem volt teljesen független. Nagyon szerettük egymást, nem tudtunk a másik nélkül létezni, viharos volt a kapcsolatunk. Tavaly szakítottunk, mondván úgy sem tudjuk nem felhánytorgatni a másik hibáit. De ettől nem múlt el semmi. Mindketten próbálkoztunk új kapcsolatokkal, de mind kudarcba fulladt. Most megint megkeresett, nem tudom mi lesz ebből. Szeretem Őt, de félek, nem tudunk tiszta lappal indulni. Nagyon kötődünk egymáshoz, érzem hogy senkit nem fogok tudni annyira szeretni, mint Őt.
2010. jún. 29. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni!
2010. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Rainmaker ***** válasza:
Bezony, próbáljátok meg, ne legyen már így vége... Szorítok!!!
2010. jún. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szia láttad a dr house azt a részét,amikor a szerelme vissza akart menni hozzá? és ő mégis elküldte pedig évek óta erre várt?


nos,dr house ezzel indokolta: az emberek nem változnak meg. csak ideig-óráig lesznek mások,előbb utóbb újra elő fognak jönni a régi problémák. egyszer már majdnem belehalt h a csaj elhagyta,mégeygszer már nem élné túl


ezt csak azért írtam, h gondold át,ha már 1 éve külön vagytok,már valamennyire kijöttél a dologból, megéri újra feltépni a sebeket? van olyan hibája amin most túl tudnál lépni-pedig 6évig nem ment?


gondoljátok ezeket át. ha tudtok változni,hajrá,de ha nem.. ne szerezz több sebet inkább gyógyulj meg!


ui: nekem is volt ilyen, 2,5 évig hol összejöttük,hol szakítottunk,aztán egy nap mikor hívott csak néztem a telefont és arra gondoltam vajon mit tudna mondani még ami érdekelne és legfőképpen el is hinném? és rádöbbentem h semmit. pedig szerettem.

akkor végigbőgtem 2 napot,de elengedtem az évek alatt 4évig jártunk/+ a 2,5/ a sérelmek csak nőttek hiába szerettem a végén elég volt egy szemvillanása és máris beugrott valami ami anno fájt és.. szóval nehéz a tiszta lap. én azért drukkolok!


esetleg egy párterapeutát vagy mediátort felkereshettek hátha tudnak nektek segíteni abban h jól tudjatok kommunikálni és a problémákat megoldani

2010. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez mind igaz, amit a harmadik válaszoló írt. DE ilyenkor nehéz ész érvekkel reagálni, és ha nem próbálnád meg, megbánnád. Ha később jól sikerül, boldogan élhettek, ha nem, akkor legalább tutira biztos leszel abban, hogy na ez a srác/lány már tuti nem kell nekem. Most még nem vagy ebben biztos, és máshogy nem is lehetsz ebben biztos.
2010. jún. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

06.29. 22:45-ös válaszoló!

Nem láttam azt a részt, de szeretném megnézni. Van ötleted, hogy hol találok rá?

Köszönöm a tanácsot, elgondolkodtató, sok mindenben igazad van....

2010. júl. 7. 01:14
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyébként beszélgettünk, de igazából még nem maradtunk semmiben azon kívül, hogy "majd beszélünk", két puszi és egy nagy ölelés kíséretében.

Amikor magához szorított, újra azt éreztem, hogy soha senkit nem tudok így szeretni még egyszer az életben.

Nem tudom még, mi lesz ebből.

Köszönöm az eddigi válaszaitokat!

2010. júl. 7. 01:18
 7/8 anabella90 ***** válasza:

Ha azt érzed, hogy sosem tudnál mást úgy szeretni, mint őt akkor szerintem megér egy próbát.

Sajnos az emberek sokszor megégetik magukat, de hát mindennek ára van.Ha azt érezném, hogy szerelmes vagyok akkor biztos, hogy adnék még esélyt kettőnknek.

Viszont ha kételyeim lennének afelől,hogy mit érzek akkor biztos hagynék mindent úgy, ahogy volt. Nem tépném fel a sebeket, inkább próbálnék minél többet ismerkedni.

Tehát én először mindenképpen tisztáznám, hogy mi is ez az érzés? Lehet, hogy csak hiányzik a kudarcba fulladt kapcsolatok miatt.

De azt ne felejtsd el, hogy mindig van jobb!!!!

Lehetsz még nagyon szerelmes.

2010. júl. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Barátok.Közt. inkább mint a Jóban-Rosszban.
2010. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!