Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elnéznétek neki? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnéznétek neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Páromról kiderült hogy volt egy kis afférja egy meztelen táncoslánnyal egy bulin, "csak" tapizás volt ugyan, de szerintem ez nem fér bele egy kapcsolatba. Ekkor szakítottunk is, majd kibékültünk, gondoltam ez csak egy egyszeri botlás. Most kiderült hogy regisztrálta magát egy szexpartnerkeresőre, ahol ugyan nem írt senkinek, vagy legalábbis volt annyira fifikás hogy kitörölje a leveleket stb, a biztonság kedvéért.

Ti ezt elnéznétek a párotoknak vagy egyértelműen szakítás?Nekem már nagyon elegem van belőle:S 20L


2010. jún. 29. 20:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Történtek már nagyobb félreértések is. Egyébként a szexpartnerkeresőre értettem.
2010. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi!

Búcsút fogok venni tőle!

2010. jún. 29. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!