Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elnéznétek neki? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnéznétek neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Páromról kiderült hogy volt egy kis afférja egy meztelen táncoslánnyal egy bulin, "csak" tapizás volt ugyan, de szerintem ez nem fér bele egy kapcsolatba. Ekkor szakítottunk is, majd kibékültünk, gondoltam ez csak egy egyszeri botlás. Most kiderült hogy regisztrálta magát egy szexpartnerkeresőre, ahol ugyan nem írt senkinek, vagy legalábbis volt annyira fifikás hogy kitörölje a leveleket stb, a biztonság kedvéért.

Ti ezt elnéznétek a párotoknak vagy egyértelműen szakítás?Nekem már nagyon elegem van belőle:S 20L


2010. jún. 29. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Férfi létemre mondom hogy hagyd ott. Egy kapcsolathoz kettő kell, és nálatok már jobbára egy sincs.


üdv

2010. jún. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

férfiként én is azt mondom, hogy hagyd ott.


de tapasztalat, hogy ugy se fogod most rögtön ott hagyni, mert biztos nagyon szereted, a nők az ilyen pasikat szeretik

2010. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

egyszer néztem ezt el egy pasinak,ki is használta,mondván ugyis elnézek ezentul mindent...

nah azota semmi hasonlo nincs elnézve,kapcsolat elején ezt közlöm is (és van pasi aki nem reagál ugy hogy akkor inkább hagyjuk egymást,van normális pasi,akinek nincs szüksége ilyenekre)

én kitenném

23/N

2010. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hát ha eleged van belőle akk szakítás....én személy szerint a szakítanék vele....szexpartnerkereső az már nagyon necces...sőt....megkérdezted tőle h miért regisztrált????lehet h meg lehet vele beszélni a dolgot....
2010. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat!

Igazából nem szeretem már annyira nagyon, csak hát az együtt tölött évek miatt nehéz.

De azt hiszem ez már tényleg sok!

Köszi!

2010. jún. 29. 20:20
 6/12 anonim ***** válasza:
ugyanez volt a szitu nálam is..ismerkedett neten,flörtölt,csajozott...rengetegszer összevesztünk,szakítás,majd békülés.de semmi értelme nem volt,mindig folytatta...sőt,meg is csalt sztem.hagyd ott.
2010. jún. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem szereted akkor hagyd ott. Ha tapizza a csajt az még megbocsátható. Ha regisztrál az egy dolog. Lehet hogy csak a képeket akarja nézegetni. Viszont mivel ez szinte mind fizetős, így akkor gyanús ha elő is van fizetve!


Szerintem javasolj nyílt kapcsolatot, ha nem akarsz szakítani!


Amúgy meg szerintem az a helyzet a korodból ítélve hogy a srác még nem élte ki magát és hiányzik neki a szabadság a tombolás és az izgalom amit a csajok adhatnak meg, ugyanis a kapcsolatából már nem kap annyit amennyi lekötné, viszont téged még szeret!

2010. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
áá, ez velem is volt már.. habár nem volt taperolás, vagy ilyesmi, de pl. tengeren más csajjal ismerkedett, neten flörtölős kommentárt irt.. nincs értelme az ilyen kapcs. oknak, csak rosszabb lesz!! hagyd ott.
2010. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Adj egy lehetőséget, hogy megmagyarázza.
2010. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem értem, h mi lenne azon magyarázni, h fogdosta a táncoscsajt..
2010. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!