Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlparázom? A barátom elutazot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlparázom? A barátom elutazott én meg itthon maradtam a gondolataimmal. (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Szóval már 3 napja elutazott a szüleivel Spanyolo.-ba. (Engem is elvittek volna, de nem engedtek a nevelőszüleim) Szóval 2 hónapja vagyunk együtt és még 9 nap mire hazaér, és attól félek el fogunk hidegülni egymástól, mert ahogy hazaér, rá 2 hétre én is utazok el egy hétre. 3 napja elment és nem is hívott meg semmi, jó megértem én pihenjen, kapcsolódjon ki, de akkor is.. Nincs pénz a telóján, de remélem megoldja és legalább egyszer felhív! Szeretjük egymást, de azért félek:(

Vélemények?


2010. jún. 29. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhidegül a kapcsolat egy nyaralás alatt, akkor nem is vágyott rád igazán. Szerintem ne aggódj még emiatt:)
2010. jún. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak rettenetesen félted:) inkább azon gondolkozz hogy ha visszajön meglepd valamivel ;)
2010. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Feleslegesen aggódsz. Azt meg ne várd el, hogy Spanyolországból hazatelefonálgasson. Nem olcsó mulatság ám. Elhidegülni pedig ettől nem fogtok. Csak nyugi. Lehet, hogy még inkább vágyni fog a társaságodra a kis szünet miatt.
2010. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Timi: ) ***** válasza:
100%

2 hónap elég rövid idő még,ha hiányzol neki felhív,keres rá lehetőséget,szerintem nem vészes a dolog,megcsalni nem fog,meg gondolom te sem,elmegy a szüleivel nyaralni ha becsajozik úgyis visszamondják neked ; )

addig foglald le magad barátnők stb...

Amikor meg hazaér egymásnak ugrottok,nem lesz ott elhidegülés,

te is elmész nyaralni,megfogja érteni,hisz ő is volt,te pedig vártál rá és nem aggódtál ugye ? : D nyugi,tényleg..

23/L

2010. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugodtam:) Próbálom lefoglalni magam, de néha nem tudom elterelni a gondolataim.
2010. jún. 29. 19:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Én most mentem el a hétre és a barátom elkezdett "gondolkodni" ki is dobott :)
2010. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kellemetlen :)
2010. jún. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ebből látszik mennyire érdekeltem :D


Kérdező kedves,Sajnos nem látjuk a helyzetet,de remélem te jobban érdekled a csávót.

2010. jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!