Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a barátom? Vajon nem szeret már engem?

Figyelt kérdés

Jó tudom,hogy ti nem tudhatjátok erre a választ,de mégis megkérdezem mit gondoltok erről az egészről.

Elég hosszú ideje vagyunk együtt már, és elég messze lakunk egymástól. Most hogy itt a nyár,most épp nem vagyunk együtt, és alig keres engem telefonon. Mondja hogy hiányzom neki, de valahogy nekem mégsem ez jön le. Amúgy játékszenvedélye van,egész nap azt nyomja szinte. Nekem ő nagyon hiányzik, sokat szeretnék vele beszélni. Ha én is hiányzom neki, akkor miért viselkedik így?


2010. jún. 29. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Hmm játékszenvedély... tudnék róla neked mesélni. A férjem, amikor megismertem, épp egy számítógépes, interneten játszható játékba volt teljesen belebolondulva. Egy teljes évig tűrtem azt a mellőzést, amit most te is átélsz, aztán kiborult a bili. Akkora jelenetet rendeztem, hogy még a szülei is feljöttek a tetőtérbe, ahol voltunk, mert nem tudták elképzelni, mi bajom van. Szerencsére megjött az esze, és már aznap este leállt a játékkal. Persze néha-néha azért játszott, és ezzel nem is volt semmi baj, de már nem az töltötte ki minden idejét, hanem én is egyre több helyet kaptam a napirendjében. Idővel szépen megoldódott a dolog, már három éve vagyunk házasok. Szerintem neked is el kellene beszélgetned vele a dologról, hátha ő is észhez térne. Nem azt mondom, hogy te is csinálj balhét, de ha más megoldás nincs... nekem bevált. És ha szeret téged, akkor ő is rá fog döbbenni, hogy változtatnia kell.
2010. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Timi: ) ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok,távolság van köztünk is,nem látom sűrűn,néha nekem is vannak ilyen érzéseim,de elhessegetem őket,hisz már régóta veled van,nem hinném,hogy megkockáztat egy komoly kapcsolatot egy futó kalandért,dolga van vagy gépezik..Nem akarlak megbántani,de a játékszenvedély a kezdet,sajnos a nővérem élte át ezt,csak tanácsolni tudom vagy vidd el pszichológushoz,mert a gépezés után agresszió jön és akkor aztán nincs megállás.Ne haragudj:De jobbat érdemelsz ha nem változik meg!

23/L

2010. jún. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már nagyon sokat kértem,hogy hagyja abba,meg a szülei is. az a baj hogy úgymond nyeregben érzi magát, hisz tudja hogy nem hagyom el:(
2010. jún. 29. 18:28
 4/9 Timi: ) ***** válasza:

Akkor kihasznál téged és az érzelmeidet is,sok szenvedés vár rád ha nem hallgat rád,próbáld a fenyegetést" ha nem hagyod abba elhagylak,és hagyd el,persze te tudod h színjáték hisz szereted,de hihető legyen,ha nem keres meg,akkor a gép fontosabb,mint te és tedd össze a 2 kezed hogy megszabadultál tőle!

Próbáld meg hátha....

Annyira sajnálom:(:(

23/L

2010. jún. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát, az már a te hibád, hogy nyeregben érzi magát. Nem kellene hagynod, hogy ennyire kihasználjon.
2010. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert miért használja ki?:S

Figyu próbálj az ő érdeklődési körében mozogni,csinálj úgy minth érdekelne az a szaros játék aztán jólvan,akkor majd tudtok kommunikálni.Szeret ő téged.nem kell kidobni meg ilyenek.

F/20

2010. júl. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát nekem is ilyen volt az exem.. volt h mondta h átjön.. és megkérdezte hogy előtte elmehetek e pókerezni.. én jó fej akartam lenni.. mondtam neki h nyugodtan.. vártam rá este 9ig.. és még egy szaros sms-t sem írt.. én meg vártam rá órákon keresztül :O szerintem nem fog megváltozni.. ő sem tudott.. hát dobtam.. és most sokkal jobb : ) (de persze másokai is voltak a szakításnak)
2010. júl. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom,még nem találkoztam játékfüggővel,de szerintem mond azt h válasszon a játék és közted.ha a játékot vélasztja akkor hagyd a fenébe,ha pedig szeret téged akkor téged választ...ha pedig nyeregbe érzi magát mutasd meg neki,hogy gogy kell leszállni a magas lóról,mert senkinek nem lesz az jó,ha neki fontosabb a játék.sok sikert!
2010. júl. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én barátom is nagy pc függő, anno mikor kidobták a piacra a Diablo mittudomén hányat, egész nyáron, napi 8 órát nyomta, mikor nem dolgozott, vagy munka után. Rosszul esett, hogy velem nem foglalkozott, habár én vagyok a kis szíve csücske, arany bogara...akkor nem szóltam neki érte, mert a kapcsolatunk elején jártunk még, gondoltam, belefér. Ma már gondolkodás nélkül megmondom neki, ha ilyen gondom van, mert egész nap a gép előtt ülhet a munkája miatt.

Én a helyedben megmondanám neki, hogy ez így nem megy. Vagy kevesebbet játszik, és veled foglalkozik, vagy ennyi. Nem árt egy kis fenyegetés, és ha nem képes felfogni, hogy a kapcsolatotok múlik ezen, akármennyire is szereted őt, menekülnöd kell tőle, mert így megfojt.

2010. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!