Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én vagyok a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
A multkor nélkülem volt a pasim lagziban, ahol ott volt a volt baratnője is. Kérdeztem töle, hogy hogy telt a buli és megkértem meséljen el mindent! Ő két perc alatt elmondta, hogy mi volt de nem említette a volt csaját. Amikor néztem a lagzis képeket megláttam, hogy egyik képen a volt csaja mellette ül. Erre nagyon kiakadtam s nagyon csúnyán kirugtam! Ö azt mondja, hogy csak beszélgettek! Szerintetek megérdemelte vagy én túlzom el?
2010. jún. 29. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
túloztál. durván.
2010. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Timi: ) ***** válasza:
Két esélyes a dolog,vagy azért nem említette,mert nem volt mit,vagy pedig sunyizott.De túloztál mindenképp,nem kellett volna kirúgni,most gondolj bele,egy lagzi,ismerőseid is biztos voltak ott,szerinted nem mondták volna neked,hogy xy nal látták a párod?hm?
2010. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem:


1. Azért volt csak 2 perc mert nincs mit órákig mesélnie.

(Én pl a "milyen volt?" kérdéseket "jó volt/nem volt jó" szintű válaszokkal tudom le)

2. Azért nem említette a volt barátnőjét mert tudta, hogy kiakadtál volna ha szóba kerül

3. Miért gond ha beszélgettek? Attól, hogy szakítottak haragban kéne lenniük? Nem maradhatnának barátok?


Szerintem eltúloztad.

2010. jún. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát szerintem nagyon eltúloztad, nem kellett volna kirúgnod, de abban igazat adok Neked, hogy elmondhatta volna, hogy egymás mellett ültek, és akkor már gondolom beszélgettek, esetleg táncoltak.


Próbáld vele megbeszélni, hogy sajnálod, nagyon túlreagáltad, de rosszul esett Neked, hogy nem volt teljesen őszinte.

2010. jún. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért túlzás volt rögtön kirúgni. Nem csoda, ha nem is említette neked a csajt, biztos tudta, hogyan reagálnál. Te az összes volt pasidat leköpöd, ha szembe jönnek veled az utcán? Ez nagyon gyerekes húzás volt a részedről, nem várhatod el tőle, hogy haragban legyen minden volt barátnőjével. Érettebben kellene viselkedned.
2010. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te túlzod el és türelmesebb barátnőt érdemel a pasid.
2010. jún. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél ennyire féltékeny!!!
2010. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?? Sokat szoktatok veszekedni??Érzed,h szeret és törödik veled?? H fogadta a szakítást???-ezek azért számítanak....de picit túloztál.
2010. jún. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!