Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit csináljak? [többi lent]

Figyelt kérdés

Szijasztok! Leírom a szitut: van egy pasi, akit már tavaly nyáron is ismertem. Akkor csak barátként gondoltam rá. Viszont májusban vt egy koncert ahol nagyon elvoltunk. Utána írtam bnőmnek egy sms-t másnap, h kérdezze már meg a pasitól h mit gondol rólam, meg h csak rá tudok gondolni.Ezt a barátnőm megmutatta neki, de a pasi nem is arra kapcsolt hanem h a végén volt még egy olyan kérdés is hogy szerinted jól néz-e ki xy? és a pasi csak erre kérdezett vissza a barátnőmnél nem is a többire.

Kicsivel később(3hét kb) írtam a pasinak egy jóéjt sms-t. Tökre elvolt megint. Azt mondta hha következőnek jön ide [mert másik városban lakik] akkor elmegyünk vmerre és megbeszéljük a dolgokat.

Ez a nap a tegnapi volt. Elment a barátnőmékhez,mert őt tudta h hol lakik. A bnőm apja elis magyarázta h hol lakok, de ink. felhívtuk h máshol találkozzunk [a pasi, a barátnőm,én és még egy barátnőm].

Mikor odaértünk a megbeszélt helyre, az a barátnőm amelyikről korábban is beszéltem nagyon ,,elvolt" vele, eléggé tette magát...ez szarul esett mert ez már a 2. ilyen eset...

A pasi és a bnőm elkísért még aznap este haza, majd ők tovább mentek hozzájuk. Ott beszélgettek. Itt történt még 1-2 dolog, sms közte meg köztem. Megbesztük h ma talizunk és beszélünk. De MSN-en barátnőmmel beszéltem, aki elmondta h a pasi olyat szólt hha ma nem találkoznak[bnőm és a pasi] akkor soha többé nem jön le ebbe a városba. Így már semmi kedvem találkozni a pasival, közben a bnőm azt mondta ő nem járna a pasival, de ez nem így tűnt. Bocsi h ilyen hosszan írtam le,de kérlek segítsetek. Köszönöm előre is.


2010. jún. 29. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
ha a bnőd tényleg nem akar semmit a pasitól miért volt el vele annyira?!......és a ha a pasi a bnőddel akar találkozni sztem akkor te jobb ha elfelejted.....legalábbis én ezt tenném,tudom nehéz lemondani róla...stb......és a bnődet tényleg nem értem....
2010. jún. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocsi előző voltam 18/L
2010. jún. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hosszú és bonyolult.

ha meg többé nem jön a városba akkor felejtsd el. a leírás alapján egy csöppet öntelt bunkónak tűnik. már bocs.

tudom, hogy könnyű mondani, hogy lépj tovább, de én csak ezt tudom tanácsolni neked.

2010. jún. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem hagyd a pasit,lesz helyette más=)a bnőd meg szégyelje magát a pasit illetően,mondani bárbit lehet!mert sztem biztos hogy beakart vágódni a pasinál!
2010. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:) igazatok van...az egyik válaszolónak: még jön ebbe a városba, csak azt mondta bnőmnek hha ma nem talizhatnak akkor soha többé nem jön le a városunkba...
2010. jún. 29. 15:20
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem a bnöd akar valamit csak nem meri bevalani, valahogyan fagasd ki:D

16L

2010. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!