Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mi van? (let bővebben)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? (let bővebben)

Figyelt kérdés

Van egy lány akit már 1 éve nem láttam és a napokban kétszer is találkoztunk.Első nap alig tudtunk beszélni de akkor is nagyon kedves volt és a magánéletemről kérdezett(pl.:van-e barátnőm).Másik nap pedig hosszan dumáltunk de ő egyfojtában olyan mélyen nézett a szemembe, mintha most látott volna először élő embert, továbbá ismét megkérdezte hogy van e barátnőm és megint csak nagyon aranyos és kedves volt.(alig akart elmenni amíg én ott voltam)


Neki van barátja de csak velem viselkedett így.

(nekem persze nincs barátnőm, mielőtt valami hülyegyerek beszólna)


Légyszi csak normális válaszokat!


2010. jún. 28. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy a búza itt van.
2010. jún. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet érdekled.
2010. jún. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy a búza itt van.
2010. jún. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi a p*csa ez a búzázás?
2010. jún. 29. 00:08
 5/8 anonim válasza:
hát ha bejön akkor kérdezősködj teis a magánéletéről, hogy jól érzi e magát a csávójával ha nem mennek ott a dolgok akkor próbálkozz nálla :D hisz fő h ő boldog legyen
2010. jún. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

kerdezoskodj a baratjaval valo viszonyarol.en akkor szoktam igy viselkedni amikor megakarok szerezni magamnak valakit vagy csak elakarom csabitani

17/L

2010. jún. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jajj de sok a barom gyerek ezen az oldalon,már bocsi de ez a Bencés meg a Buzás ügy egyeltalán nem vicces...inkább gyerekes...


Amugy vélleményem szerint ne kezd egy csajjal kinek pasija van,és ne is randizgass...nem rosszindulatból mondom de én is megjártam,egy srác minden kedves szót összehordott h igy szeret ugy szeret velem akar lenni stb (persze közbe volt csaja)...1 hétig randiztunk,1 csók utánna kissé távolságtartó lett mig megkérdeztem hogy most végül mit is akar?És azt mondta h hadjuk abba mert a barátnőjével szeretne maradni.Szoval ennyit erröl.De te döntessz:)

2010. jún. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 pokolipocok válasza:
szerintem a lánynak tetszel.. nem is kicsit. feléledt a vágy. csak arra vigyázz, h ne múljon el nála. aztán ha esetleg érezni is kezd feléd mást is mint testi vonzalmat, mert lehet hogy ez még csak az, akkor úgyis szakít a barátjával. és talán együtt lehettek. csak okosan ;D
2010. jún. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!