Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a páromat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a páromat, de félek hogy elhagy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már többször szakított és nem szeretném még egyszer elveszíteni,mert nagyon szeretem! Ő is mondta, hogy nem, ő többet nem fog szakítani. És ha mégis? :S Én nagyon szeretem. Beszéltünk is erről, de csak annyit mond ő nem fog. (L) Hogy adjam neki a tudtára hogy igen én nagyon szeretem? Minden nap mondom is neki h szeretlek, de nem tudom. Hogy bizonyítsam be neki? :S
2010. jún. 28. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
miért, azt kéri h bizonyítsd be? azért hagyott el anno?
2010. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Adj neki egy kis teret !! Sztem nem tesz jót , ha minden nap csak azt hajtogatod neki hogy mennyire szereted és hogy nem akarod hogy elhagyjon.
2010. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Aranyos kérdés:) Hány éves vagy? Fiatal fiúkkal ne tervezz még hosszú távra, az én első pasim is 15évesen folyton csajozott,hol én dobtam hol ő. ha szeret nem dob ki!de a fiatal fiúk körében szeretni egy csajt= a mellek csodálata!Még nem érik fel ép ésszel hogy mit okoznak neked! Amúgymeg legyen egy kis tartás benned,ha kidob,hagyd hadd kaparjon érted!min.3hónapig udvaroljon hogy azt monnd majd najóóó! ennyit tehetsz de ha rám hallgtsz te dobod ki előbb.Nekemis ezt kellett volna anno. de hála istennek azóta megtaláltam a párom. 3,5éve :)

22L

2010. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem kérte hogy bizonyítsam be, csak én akarom :S Vagy nem tudom.
2010. jún. 28. 21:57
 5/8 anonim ***** válasza:
én 3 éve vagyok együtt a barátommal, 2 évvel ezelőtt volt egy időszak, amikor úgy tűnt, már nem teper annyira, mintha már nem érdekelném. Nagyon féltem, hogy szakítani fog DE!!! nagyon fontos, ilyenkor ne azt igyekezz bebizonyítani, hogy mennyire szereted őt, hanem épp ellenkezőleg. Tarts egy kis távolságot, küzdenie kelljen a figyelmedért, legyen sok programod, ne azt lássa, hogy ő van az életed középpontjában. Legyél nagyon csinos, és ne ugorj az első szavára. Nekem nagyo bejött, a barátom azonnal elkezdett jobban figyelni rám, kereste a kedvem, meg akart felelni. Az a lényeg, hogy soha ne érezze magát túl biztos helyzetben, mindig egy kicsit kelljen érted küzdenie, ez tartja ébren a vadászösztönt, és addig amíg érdekes vagy neki tuti hogy nem fog másfelé nézelődni.
2010. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendben köszi :)
2010. jún. 28. 22:20
 7/8 anonim válasza:

22:14 válaszoló:

Ami neked egyszer véletlenül bejött, ne akard feltétlen másra is ráerőltetni!

kérdező:

Ne feledd el, hogy ez egy hazardjáték: a egyiknek bejön, a másik pedig saját magát "dobatja ki"



Én a Te helyedben titkos szexuális vágyait puhatolnám ki finoman!

2010. jún. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Hát én nem erőltetésnek szántam, sajnálom, ha úgy jött le, szerintem tanácsot kért és én tanácsot adtam. Egyáltalán nem azt mondtam, hogy legyen vele bunkó és az se baj ha emiatt kidobja a barátja. Szerintem nem az a megoldás, hogy a lány behódol és lesi a fiú kívánságait. Ez csak akkor jó, ha kölcsönös, márpedig ha azt írta, hogy a srác kezdi elveszíteni az érdeklődését akkor az szerintem nem azért van, mert szegény nem kap elég figyelmet. Szerintem eleve olyan lány tesz fel ilyen kérdést, aki törődik a kapcsolattal és igyekszik, a fiú viszont túl kényelmesen és biztonságban érzi magát . Nem értem, miért kellene egyedül a lánynak erőlködni, az egész semmit nem ér ha nem akarják mind a ketten. Azt javasoltam, hogy érje el, hogy ne csak ő dolgozzon a kapcsolatért, hanem a barátja is.
2010. jún. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!