Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jelezzem neki, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem neki, hogy ne dugja be enyire a nyelvét?

Figyelt kérdés
sokan szeretik azt, ha nyelves csók közben egymás torkát nyalogatják, de ez nekem nem jön be , és szeretném neki jelezni, de nem úgy, hogy megmondom neki, hanem valahogy másképp, hogy ne nyújtsa ki enyire a nyelvét, ez , hogy lehetséges?
2010. jún. 28. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy ne smarolj vele, vagy mondd meg neki, nem ciki hidd el... Vagy tartsd vissza a nyelveddel :D:D egy jo kis nyelvparbaj D:
2010. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak nekem van ilyen kicsi nyelvem?:D Na szoval szerintem is mond neki, max nevet egyet, de érteni fog a szóból. Nem ciki ez.
2010. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
miközben smároltok hirtelen ahagyd abba néz a szemébe és mond:drágám ne simogasd a torkom:DxD röhögni fog majd érzékien adj neki egy puszit...és ha ezekután és a nyelvével párbajozik télleg mond meg neki normálisan isxD
2010. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem is történt ilyen de sztem az ilyen nem tud csókolózni,mert azt nem így kell,mi abban a jó?én szólnák neki hogy ez így nem jó.
2010. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy csikis a torkod. Aztán ha esetleg újra a gyomrodba nyal, akkor távolodj el a csókjától és mondd neki megint, hogy csikis a torkod. Hamarosan megérti.
2010. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi nagyon mindenkinek :)
2010. júl. 1. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:
kezdj el öklendezni hirtelen :D
2010. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te húzd vissza a nyelved majd hirtelen HARAPJ! Szerintem érteni fogja a célzást.
2010. júl. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!