Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jelezzem neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem neki, hogy tetszik nekem, és ha én is neki, akkor próbálkozhat? 16/L

Figyelt kérdés

9.-es vok és az oszt.társamról van szó,és ha jól vettem le a jeleket,akkor én is bejövök Neki.Amúgy meg nagyon jóban vagyunk.A suliban mindig bökdös meg csikiz,msn-en meg rám ír néha.Barátomnak tartom,és nem akarom ezt elszúrni,szval hogy tudjam meg,hogy tényleg tetszem-e Neki?És hogy adjak jeleket,hogy Ő nagyon tetszik nekem???


A(z értelmes) válaszokat előre is köszönöm! ;)


2011. ápr. 11. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy közös barát ilyenkor nagyon jól jön.
2011. ápr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

Nos, én abban az időben hasonló szituációba kerültem. Most mondanám azt,hogy 9dikesként már nem a tipikus óvodás meghúzom a hajad dolognak kéne érvényesülnie, de szerintem igazad van, ezek a szimpátia jelei.

Javaslatom szerint kezdj el vele kicsit incselkedni. kicsit ölelgesd meg néha vagy tegyél vicces esetleg kicsit szúrós megjegyzéseket, de csak aranyosan. Ülj mellé órákon, próbálj vele minél több időt tölteni. Ha igazán tetszel neki, akkor venni foghja a lapot, és előbb utóbb-persze ha nem bátortalan vagy nyuszika :) -akkor javasolni fog iskolán kívüli programot. :) És akkor már nyert ügyed van :) Sok sikert!

2011. ápr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Még egyszer köszönöm a válaszokat!


Közös barátok vannak.Bár inkább csak haverság :)


Ölelgetni nem fogom,mert fiúosztályba járok (én,mint egy szem lány),és ez ciki a fiúknak és nem akarnám,hogy ezzel b*szogassák.Mellé ülni nem tudok/fogok,mert ő mindig hátul ül a legjobb haverja mellett,meg amúgyis,én onnan már nem nagyon látom a táblát,és ott amúgyis nagyobb a zűrzavar az órákon,elől legalább tudok figyelni. :D

2011. ápr. 11. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!