Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jelezzem neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem neki, hogy járni szeretnék vele?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel nagyon jóba vagyok, de tényleg nagyon tehát ilyen legjobb barátok vagy erősebb szinten, de nem járunk. Ölelgetjük egymást, egész nap beszélgetünk meg minden. Hogy jelezzem neki erősebben, hogy járni szeretnék vele, mert most is eléggé jelezek, sőt ő is szerintem. L/15
2011. jan. 17. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Odamész hozzá:

"Szia, ömm arra gondoltam, hogy már olyan régen jóbarátok vagyunk.. Akarsz járni velem?"

:D

2011. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor legközelebb kettesben vagytok, és beszél akkor fogd meg a száját "hogy kuss, és csókold meg" ha ebbül sem veszi a lapot akkor kénytelen vagy elmondani szegény értetlennek Magyarul, hogy : JÁRUNK VÉGRE BAZ*MEG??????
2011. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem merek így odamenni...szokott fogdosni is meg minden, de így rejtetten mintha csikizne vagy ilyesmi, de közbe simogat.Nekem nagyon ciki lenne ezek után odamenni, hogy járjunk.
2011. jan. 17. 17:26
 4/4 Bányai Károly ***** válasza:
Tipikus szerelmesek, de egyik se mer kezdeményezni. Ha ilyen mulya fiú létére, akkor te mondd meg neki, hogy tetszik, és szeretnél vele járni.
2011. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!