Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "nevelöapja" volt. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "nevelöapja" volt. Nagyon "gáz"?

Figyelt kérdés

A jelenlegi párom (aki már több mint fél éve megkérte a kezem és minden rendben van közöttünk) a legjobb barátnöm anyukájával "járt".Kb egyhétig tartott de nem szerették egymást meg semmi ilyesmi csak a sexröl szólt.Tehát ugymond a volt nevelöapjával fogok összeházasodni:S a párom amugy 26éves.

Egyik rosszakaróm ezt megtudta és folyton ezt vágja a fejemhez.

Számit ez valamit?nem is szerették egyást.

Kéne h ezmiatt fájjon a fejem?


2010. jún. 28. 16:45
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
egyást helyett egymást
2010. jún. 28. 16:47
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
egy hétig tartott? a "nevelőapa" szóban benne van a jelentése is.
2010. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Tudom csak nem találtam rá job kifejezést.esetleg ugy h az anyja szeretöje volt vagy nem tom:S

Amugy az igazi apukája meghalt.

2010. jún. 28. 16:51
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Az gáz, hogy ilyen hülyeségeket kérdezel. Ha azt mondjuk, hogy hú de gáz, akkor szakítasz vele, vagy mi ?
2010. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nem dehogyis.Már h szakitanék?Mint irtam már rég megkérte a kezem.

CSak néha elöjön és olyan szar érzés:S

2010. jún. 28. 16:53
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom nem 13 éves vagy ha már el vagy jegyezve.

Ahhoz képest elég nagy gyökér vagy.

2010. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nem nem vagyok 13 éves!!!

De gyökér sem vagyok.NE tegyél olyan kijelentéseket egy emberre akit nem is ismersz.

NEm azért kérdztem h le..sszatok.

2010. jún. 28. 16:55
 8/25 Timi: ) ***** válasza:
100%

Engem zavarna,azért mert hajlandó ilyesmibe belemenni,hogy szexkapcsolat,jó 26 éves és felnőtt meg pasi és stb,de most hirtelen" akkor megkomolyodott,eljegyzett és már minden oké??

Ha úgy érzed ő az igazi és ő is ezt érezteti veled,akkor ne érdekeljen más véleménye,de a gyűrű nem bizonyíték még semmire,hogy ő komoly kapcsolatra alkalmas"...

Ne haragudj,ha megbántottalak vele.

23/L

2010. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Ezmár több kb 5éve volt.és bisztos h nem ilyen már.

Ismerem és nagyon szeret ahogy én is öt.bármit megtenne értem és ez kölcsönös.Biztos h már nem ilyen.

De akk is néha elöjön föleg ha az anyujával találkozok vagy vmi:S

2010. jún. 28. 17:00
 10/25 anonim ***** válasza:
nagyon buta csaj vagy, csoda, hogy hozzád akar menni valaki...
2010. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!