Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg szemétség?

Figyelt kérdés

Előszöris köszi,aki elolvassa és próbál válaszolni:)

Kiváncsi vagyok mit gondoltok az alábbi "esetről":

Barátommal mindketten dolgozunk.Az a lényeg,h megbeszéltük,h mivel a munka miatt mostanában kevesebbet találkozunk,s lehet,h legközelebb csak egy hét múlva tudunk,itt alszik nálam és hnap közös progi lesz(mivel mindketten szabi naposak leszünk)Meg is volt beszélve,h ha hazaértem felhiv,és jön át. Fel is hivott, lerendeztem itthon,h jön meg minden. Visszahívom,mondom neki,h oks, induljon el.

Erre bejelenti,h :-Tök jó lenne megnézni nálam egy filmet (ami mellesleg 8kor kezdődik és már fél 8 volt)... -De nem érek oda a kezdésre. Mondom,ok,akkor majd lemaradunk az első 10percről max. Erre bejelenti,h fáradt( amúgy ma nem melózott! én igen..és mégsem mondom,h fáradt vok,mert alig vártam,h talizzunk és itt legyen!) Előre bejelentette,h ő olyan fáradt,h megnézzük a filmet és alszik (enyhe célzás!:D) erre is mondom ok:D.

..De ő nem akar inkább jönni...Jó! "elköszöntem" :D

Erre visszahív,h jóvan akkor megyek...Mondom ok Indulj!

Erre megint hív:D (áá röhögök így leírva az egész tiszta vicc..:D) Szóval utolsó hívás... mondja,nem jön inkább,nincs kedve. (ku*vára a film miatt szerintem,mert ő azt meg akarta nézni...de bazz! egy film most komolyan fontosabb? mellesleg biztos,h nem 1x látta már.)

Na ?:D

Szerintetek ?:D

Ja,amúgy nem első este. Hasonlók voltak többször.


2010. jún. 27. 20:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És ezt honnan látod ?:)
2010. jún. 29. 20:19
 12/13 anonim ***** válasza:

Hogy én már régi vagyok itt :D


Ha figyeled észre fogod venni, h tele van az oldal ilyen kérdésekkel, h "most akkor terhes vagyok..?", és ebből eredően minden kérdéshez szokták irogatni hogy "te terhes vagy :o"

Ez csak megjegyzés, h főleg a nem érthető kérdésekhez szokák írni, h "te terhes vagy"

2010. jún. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

hm. és szerinted ez a kérdés olyan szintű volt mint egy "-Terhes vagyok ?" kérdés:D?

Én sosem kérdeznék ilyet egy oldalon,h terhes vagyok -e,vagy gombám van -e :D

De azért "köszi" :D

2010. jún. 30. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!