Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Később lehetnek majd emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később lehetnek majd emiatt vitáink?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy lány, aki sajnos nem úgy áll anyagilag, ahogyan mi. Nem azt mondom, hogy éheznek, de azért rendesen be kell osztani nekik a pénzt, nem telik neki olyan sok mindenre, pedig egyke. Nekem viszont nagyon nagyon tetszik és szeretnék is vele összejönni, csak félek, hogy ha később komolyabbra fordulna a kapcsolatunk, akkor lesznek közöttünk viták a pénz miatt.


Valakinek van tapasztalata ilyen téren, mert én ettől az egytől tartok.


És akkor mégvalami: a lánnyal elég jóban vagyunk, és felajánlottam neki, hogy elviszem vásárolni, de ő visszautasított, és otthagyott a kávézóban, aztán hiába hívtam, nem vette fel és msnen sem írt vissza aznap, de már azóta újra beszélünk. Nem értem miért rágott be, nem akartam ezzel megbántani.


És szeretném még neki azt is felajánlani, ha összejövünk, hogy költözzön ide hozzánk, hely van, hiányt nem szenvedne semmiből, mivel elég jól állunk anyagilag (van egy építőipari cégünk...). Ezt a kérdést hogyan vezessem fel neki, ha összejönnénk?


2010. jún. 27. 18:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerintem abszolut nem lehet gond koztetek hogy neked van penzed,neki meg nincs! esetleg annyi,hogy szerenyebb ajandekkal is be kell erned pld suzlinapokra. ha tetszik neked akkor udvarolj neki,de vigyazz ne mind csabitsd a penzzel,nehogy olyan fajta legyen( vagy azza valjon) aki majd csak a penzed miatt lesz veled. sok sikert!
2010. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha ügyesen csinálod nem lehet gond. Én hasonló helyzetben vagyok mint a lány aki érdekel. egyke vagyok szintén, és bár a szüleim igyekeznek nekem mindent megadni de néha igencsak be kell osztani a lóvét.

Először is sztem pozitív dolog h gondolsz ilyesmire. Ha elmentek valahová akkor ne akarj helyette fizetni. Vagy ne mindig. Próbálj néha olyan programokat szervezni mihez nem kell pénz vagy nem sok. És ha ajándékot veszel neki akkor igyekezz inkább valami egyedi és személyes apróságot venni, mint vmi drága dolgot. én személy szerint nagyon szarul érezném magam ha olyasmit kapnék amit nem tudok viszonozni. tudom h te nem várod el h ugyanolyan értékben vegyen neked ajándékot ő is. De ez akkor is fontos dolog.

Semmiképpen ne azért ajánld fel neki h összeköltözzetek mert akkor ő jobban járna anyagilag. Én kapnék ilyen ajánlatot lehet többet szóba se állnék a pasival. Tudod ez büszkeség kérdése. Valószínű múltkor a vásárlós dolognál is azért hagyott ott mert úgy érezte ezzel sértetted a büszkeségét. Akinek nincs pénze annak az a legnagyobb értéke. Én úgy vagyok vele h ha valamit nem engedhetek meg magamnak anyagilag akkor elfogadom h nekem az nem lesz, de soha nem fogadnám el más "könyöradományát". Tudom h neked valószínűleg az h felajánlottad neki h elviszed vásárolni csak egy szép gesztus volt és örömet akartál vele szerezni, de neki ez sértő lehetett. pont azért mert olyasmit ajánlottál fel csak úgy, gyakorlatilag a semmiért cserébe amiért neki nagyon sokat kellene dolgoznia hogy megtehesse.

Mindent összevetve a pénzkülönbség nem lehet akadály, csak tekintettel kell lenned az ajándékozásnál, illetve programszervezésnél az ő anyagi helyzetére. És sürgősen felejtsd el azt h majd te jobbá teszed az életét. Mert 1 tuti h nem fog belőle kérni, 2 nem biztos h attól h nincs pénzük ő boldogtalan, 3 tuti rá fog menni a kapcsolatotok.

18/L

2010. jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is csóró csaj vagyok, tudom, milyen érzés. SOHA ne ajánlj neki pénzt. És egy ideig azt se, h költözzön oda (no meg ezt azért a szüleiddel/lakótársaiddal/kutyáddal/macskáddal nem árt megbeszélni). Menjetek át hozzád, nézzetek filmet, aludjon ott, ha szeretne. Ha szeret nálad lenni, akkor úgyis szívesen megy. :)

Ne akarj neki mindenáron segíteni, vidd el néha ide-oda, igyatok meg egy kólát/kávét/sört valahol, de ne akard vásárolni vinni, meg mittudomén. Tudod, akármennyire nem az ő hibája, ő szégyelli magát emiatt (ezt sosem fogja bevallani neked :D), és azzal, ha mindig mindent ki akarsz fizetni, meg vásárolni vinni őt meg minden, azzal nagyon megbáthatod. Ne tukmáld rá a segítséged. Idővel oldódni fog, és elfogadja majd... :)

2010. jún. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!