Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Később lehetnek majd emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később lehetnek majd emiatt vitáink?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy lány, aki sajnos nem úgy áll anyagilag, ahogyan mi. Nem azt mondom, hogy éheznek, de azért rendesen be kell osztani nekik a pénzt, nem telik neki olyan sok mindenre, pedig egyke. Nekem viszont nagyon nagyon tetszik és szeretnék is vele összejönni, csak félek, hogy ha később komolyabbra fordulna a kapcsolatunk, akkor lesznek közöttünk viták a pénz miatt.


Valakinek van tapasztalata ilyen téren, mert én ettől az egytől tartok.


És akkor mégvalami: a lánnyal elég jóban vagyunk, és felajánlottam neki, hogy elviszem vásárolni, de ő visszautasított, és otthagyott a kávézóban, aztán hiába hívtam, nem vette fel és msnen sem írt vissza aznap, de már azóta újra beszélünk. Nem értem miért rágott be, nem akartam ezzel megbántani.


És szeretném még neki azt is felajánlani, ha összejövünk, hogy költözzön ide hozzánk, hely van, hiányt nem szenvedne semmiből, mivel elég jól állunk anyagilag (van egy építőipari cégünk...). Ezt a kérdést hogyan vezessem fel neki, ha összejönnénk?


2010. jún. 27. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Raj-e?
2010. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Erősen megalázod ha elviszed "vásárolni". Örülj neki, hogy van pénzed elvinni moziba én hány csajt el tudnék vinni ha lenne rá pénzem.


A te anyagi helyzetedhez nincs semmi köze amúgy. Szóval jó ha előre gondolkodós típus vagy, de ennyire azért nem kell.

2010. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De akkor mit tegyek?
2010. jún. 27. 19:10
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia.Lehet hogy e-miatt lesznek vitáitok.
2010. jún. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Úristen, hová kerültem??!!
2010. jún. 27. 19:14
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát burzsuj barátom, a pórnép közé. :D


De inkább ne hangoztasd annyira neki, hogy VESZEK NEKED MERT RÁSZORULSZ, EZÉRT CSERÉBE JOGOM VAN MEGDUGNI neked se esne jól.

2010. jún. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne moziba, vagy vacsorázni vidd, hanem ahol nem kell nagyon pénzt költeni! Szerintem ezzel megaláztad, hogy elvitted vásárolni! Úgy jöhet le neki, hogy a szemedben gáz cuccokban van... Mondd neki, hogy így is tetszik és hasonlók :)
2010. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már "pénzes" barátom, de nem zavart a pénze, és nem is amiatt voltam vele. Ha szeret egy lány, nem lesz problémád ebből, gondolom később úgyse a szüleid pénzéből akartok élni, hanem ti fogjátok megkeresni magatoknak, és akkor nem lesz probléma.


Viszont én örülnék, ha egy pasi el akarna vinni vásárolni, az összes srác, akit ismerek, utál boltba menni XD

2010. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem azért akartam neki vásárolni, hogy éreztessem vele, hogy rászorul, hanem szerettem volna kedveskedni neki, és legfőképp nem várok el cserébe érte semmit, elég nekem az is, ha látom, hogy örül neki és boldog.

És akkor ilyen helyre vigyem el, ahová nem kell pénz? Ma már mindenhová kell.

2010. jún. 27. 19:23
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Parkba sétálni. Ha pesti vagy,akkor Városliget, Margitsziget... Mind ingyen van. Meg vannak olyan művészmozik, ahol néha lehet ingyen filmet nézni.
2010. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!