Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek? (19F)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? (19F)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány, akibe nagyon belezúgtam. Ő 16 éves. Én 19. Úgy vettem észre, hogy én is tetszem neki. Állandóan néz, mosolyog, stb. Beszélgettünk is sokat. Viszont van egy pasi (26 éves!!!), akivel állítólag csak haverok. Mind a ketten ezt mondták, sőt ki is hangsúlyozták. De ha ő megjelenik, úgy tesz mintha én nem is léteznék. Körberajongja, sugdolóznak, flörtölnek, szemeznek. Amikor ezt megláttam, nagyon elment a kedvem. Ezt ő is észrevette, de ugyanúgy flörtölt vele tovább, és néha rám-rám nézett. Ez nekem nagyon rosszul esett, el is jöttem onnan….

Egyelőre úgy vagyok vele, hogy el kellene felejteni, de nagyon nehéz lesz, állandóan rá gondolok. Ráadásul, ha a haverjaimmal akarok találkozni, ő mindig ott lesz. És tudom, megint elkezd kedveskedni velem, meg szemezni, és ugyanott leszek, ahol a part szakad. Megint bemesélem magamnak, hogy tetszem neki, meg ilyenek. És akkor majd megint megjelenik a 26 éves….


Szerintetek mit tegyek? Beszéljek vele? Vagy próbáljam meg kerülni vele a kontaktust? Vagy ne is menjek többet erre helyre?

Esetleg egyéb javaslat?


Köszi előre is, és bocsi hogy ilyen hosszú lett.


2010. jún. 27. 15:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. Így már kicsit tisztább. Egyébként tényleg balf*sz voltam, hogy nem próbálkoztam eddig. Már megtehettem volna régebben. Lehet kicsit beelégelt és azért is csinálja ezt. Na majd kiderül...
2010. jún. 27. 19:06
 12/20 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valakit érdekelnek a fejlemények..... Úgy lett ahogy gondoltam, amikor legközelebb találkoztunk megint, sokat szemeztünk, és flörtöltünk. Viszont most elhívtam randizni. Majd meglátom hogy alakul a dolog.
2010. júl. 6. 19:46
 13/20 A kérdező kommentje:
Na megint elmaradt a HappyEnd. Ez a csaj teljesen hülye. Még a randi előtt beszéltem vele. Szerencsére. Így legalább nem került semmi pénzembe, mert így utólag egy fillért sem érne. Közölte velem, hogy igazából már régebben kavarnak a 26 éves sráccal. És teljesen bele van esve. Kérdeztem, hogy akkor mi a f*sznak, néz állandóan és minek egyezett bele, hogy randizzunk. Erre nem tudott értelmes választ adni. Erről ennyit.... De legalább most már le tudom magamban zárni ezt a dolgot. És rájöttem semmit nem vesztettem.
2010. júl. 13. 00:00
 14/20 anonim ***** válasza:
Nnnah, akkor a kérdésre előkerült a válasz...:)
2010. júl. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy ilyenkor kiderült.. Én 2 randi után tudtam meg véletlen, hogy a lány nem normális. Rajtam kívül még kavart egy fiúval. Buliba mentünk, hárman ültünk egy ülésen: Én, Ő, meg az a fiú (akivel kavart), és bazz rászállt útközben én meg csak pislogtam, mint hal a szatyorban, ő ezt tök természetesnek vette.. És még csodálkoznak a lányok, hogy néha mért nem megyünk oda hozzájuk.. Hát ezért, mert a végén belesz*rhatunk az egészbe.... 16/F
2010. júl. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
89%
tartalékos játékos vagy báttya, ez a nagy helyzet. most itt sokan fogják (főleg csajok) mondani, hogy szerezd meg stb.stb. de az én véleményem az, hogy ha annyira kedveled akkor egy kivársz egy jó alkalmat és megkérdezed tőle a frankót, elhívod valahova. ha nemet mond akkor azon nyomban találj egy másik kiscsajt, ha igent, akkor meg nem kell részleteznem. de én a helyedben gyorsan keresnék mást, mert ez egy bolond kiscsaj.
2010. júl. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Hát igen. Legalább kiderült. De sokkal jobb lett volna ezt hamarabb tisztázni. És akkor még könnyebben túlteszem magam rajta. Tanultam belőle. Így még egy kicsit keserű lesz a szám íze. De majd elmúlik.


Egyébként nekem az a gyanúm, hogy arra ment ki a játék, hogy ezt hallja tőlem. Mármint, hogy lealázkodjak előtte, és megmondjam neki mit érzek. Szerintem zavarta, hogy már több mint egy éve ismerem, és eddig le sem szartam. Közben meg minden pasi körberajongta. Csak én nem. Bár már akkor is tetszett. De próbáltam kiverni a fejemből. Éreztem, hogy kicsit beteg a csaj. De ezt nem lehet elkerülni. Annál jobban vonzott. Ő pedig el kezdett "jeleket küldeni" (ahogy a csajok írják mindig), nekem pedig lépnem kellett. Megkapta amit akart. Biztos örült. Én pedig mint egy bukott diák hazaballagtam.


01:30


Ugyan így jártam én is valamelyik nap. Ketten elindultunk buliba. Tök jól elvoltunk. De amikor odaértünk, mint ha nem is léteznék. Én meg elkezdtem játszani a szomorú srácot, de egyáltalán nem hatotta meg. Még a végén el sem köszönt. Ribanc.

Nem lenne semmi baj, ha nem látnám többet, de sajna fogom látni továbbra is azt az önelégült arcát. Legszívesebben fejbe rúgnám.

Látjátok pár napja még arról álmodoztam, hogy összejövünk, most meg már szinte utálom….


06:47


Hát az szóba sem jöhet, hogy harcoljak érte tovább. Ezek után….

Igazából valami bosszúhadjáraton gondolkodom. De semmi ötletem.

2010. júl. 13. 10:22
 18/20 anonim ***** válasza:
A legjobb bosszú, ha nagy ívben lesajnálod.
2010. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
nem kell ide bosszúhadjárat. a legjobb amit tehetsz, hogy jól érzed magad. ergó keress egy szép kiscsajt és legyél vele boldog. ezzel meg nem kell foglalkozni, nem kell ide bosszú, azzal csak magadat hergeled.
2010. júl. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Ja igazatok van.

Nem süllyedek le az ő szintjére. De azért hihetetlen, hogy milyen szemét világot élünk. Meg azért még azt tényleg most sem értem, hogy miért nem mondta meg hogy együtt vannak, azzal a másik gyerekkel. Akkor tudomásul vettem volna, és nem lett volna semmi baj. Nem habarodok bele.


Nektek több szerencsét kívánok a párkapcsolatokban, mert ami velem történik az valami hihetetlen.


A legjobb bosszú pedig az lesz ha látja, hogy simán túlteszem magam ezen. És boldog vagyok nélküle is. Hosszú távon meg szerintem még jobban is jártam így. Sajna el kellesz viselnem a képét, ha a haverokkal akarok találkozni. Kicsit szar lesz azért.

2010. júl. 13. 16:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!