Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek? (19F)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? (19F)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány, akibe nagyon belezúgtam. Ő 16 éves. Én 19. Úgy vettem észre, hogy én is tetszem neki. Állandóan néz, mosolyog, stb. Beszélgettünk is sokat. Viszont van egy pasi (26 éves!!!), akivel állítólag csak haverok. Mind a ketten ezt mondták, sőt ki is hangsúlyozták. De ha ő megjelenik, úgy tesz mintha én nem is léteznék. Körberajongja, sugdolóznak, flörtölnek, szemeznek. Amikor ezt megláttam, nagyon elment a kedvem. Ezt ő is észrevette, de ugyanúgy flörtölt vele tovább, és néha rám-rám nézett. Ez nekem nagyon rosszul esett, el is jöttem onnan….

Egyelőre úgy vagyok vele, hogy el kellene felejteni, de nagyon nehéz lesz, állandóan rá gondolok. Ráadásul, ha a haverjaimmal akarok találkozni, ő mindig ott lesz. És tudom, megint elkezd kedveskedni velem, meg szemezni, és ugyanott leszek, ahol a part szakad. Megint bemesélem magamnak, hogy tetszem neki, meg ilyenek. És akkor majd megint megjelenik a 26 éves….


Szerintetek mit tegyek? Beszéljek vele? Vagy próbáljam meg kerülni vele a kontaktust? Vagy ne is menjek többet erre helyre?

Esetleg egyéb javaslat?


Köszi előre is, és bocsi hogy ilyen hosszú lett.


2010. jún. 27. 15:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
a csaj puruttyás vadász, aki pedobeart keresi!
2010. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha kell szerezd meg!
2010. jún. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
beszélj vele. mondd meg neki, hogy te többet érzel iránta, és nagyon érdeklődsz iránta, meg nagyon kedveled, de zavar, hogy flörtöl és a többi neked nem tetsző dolgoggal kacérkodik a 26 éves sráccal, aki elvileg csak a haverja. lehet csak féltékennyé szzeretne tenni, hogy lássa tényleg érdeklődsz-e iránta. szerintem is szerezd meg a lányt, mert nem vagy számára közönbös, de hogy ezt biztosan tudd, beszélgess el vele. hívd el sétálni, és csak ketten legyetek! sok sikert
2010. jún. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ne félj ennyire! Harcra fel! Igen, lehet, hogy csalódás lesz a vége, de én a helyedben belevágnék. Gondolj arra, hogy ez egy kihívás lehet a lánytól. Lehet, hogy pont azt várja, hogy elhódítsd. Esetleg azért flörtöl satöbbi, hogy féltékennyé tegyen, vagy megmutassa, hogy ő mennyire nő, menyire kell másnak is stb. Ne ijedj meg azonnal:) amúgy is sokan szeretik a lovag típusokat, lehet h jobb ha most megtanulod, hogyan kell küzdeni és megnyerni egy lányt.

DE ha szar passzban vagy lelkileg, nagyon hazavágna a visszautasítás, akkor inkább hagyd persze.

2010. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Hát nagyon össze vagyok zavarodva. Olyan vegyes érzéseim vannak. Leírhatatlan. Egyik pillanatban úgy érzem bármit megtennék érte, a másikban meg hogy jobb lenne ha nem is látnám többet.

Elég szar állapotban vagyok lelkileg. Emiatt is, meg nemrég halt meg nagymamám....


De ettől függetlenül, lehet jobb lenne tisztázni a dolgot vele, és ha kell így könnyebben továbbléphetek.


Bár azt sem értem minek ez a színjáték (már ha tényleg csak az). Nem gondolja hogy ezzel csak jobban elijeszt?

2010. jún. 27. 18:08
 6/20 anonim ***** válasza:
Gondolom, igyekszik féltékennyé tenni.
2010. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De miért? Nem értem ezt a logikát....
2010. jún. 27. 18:42
 8/20 anonim ***** válasza:
Hogy lépj már.
2010. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
És az nem lehet, hogy egyszerűen én csak a "másodlagos" kiszemeltje vagyok? A tartalék...
2010. jún. 27. 18:55
 10/20 anonim ***** válasza:
Akkor kisebb gondja is nagyobb lenne, mint téged nézegetni flörtölés közben.
2010. jún. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!