Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bizonyitsam vegre be h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyitsam vegre be h csak o kell? Hogy vegre elhigyje?

Figyelt kérdés
A baratomnak szinte minden ejszaka remalmai vannak hogy elhagyom es a vegen meg mindig az lesz hogy megkeresi azt a pasit aki elvett tole s azt megoli.Megebred es hozzam bujik olyankor.Honaponta egyszer eljatszuk azt hogy full reszegen haza allit es sir hogy:nem tudok annyit megadni mennyit erdemelsz,tudom h elfogsz hagyni,tudom h megunod ezt az egeszet,elveszitlek.Vagy hazajott es en a boltba voltam, ures volt a lakas mar rogton ketsegeesetten keresett es aznap vegig rosz kedvu volt es mondta hogy:olyan rosz volt,nem voltal itt csak az illatodat ereztem a szobaban,alig tudtam elviselni.Akkor kutakodik a telefonomban.Egyre tobb es tobb melot vallal pedig nem kellene,mondtam mar neki.En mar nem tudom mit tehetnek...nagyon szeretem ot,soha nem hagynam el de o megse latja ezt.Szerintetek?mit csinaljak?Azt hittem h idovel ez elmulik de nem...
2018. dec. 8. 19:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#9: Nem én töröltettem.

#4 voltam.

2018. dec. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%

Miért is kellene felakasztani engem?


A kérdesben szereplő srác egy szemelyiségzavaros, önbizalomhiányos ember, az esetek nagy részeben az ilyenek követnek el bűncselekményeket a saját barátnőik/felesegük ellen "szerelemféltesből". Nem tűnt fel, hogy a srác bolond? Kutakodik a telefonban, folyamatosan hisztizik, féltékenykedik, noha nincs rá oka. Havernak se kellene nekem ilyen ember, el nem tudom képzelni, mit keres egy nő mellett.


Másrészt meg eléggé undorító, hogy ilyen példakkal dobalózol, mint az akasztás, csak azért mert nem ertünk egyet, de még taszítóbb az, aki pacsizik az ilyen kommentekre.


Remélem, kedves Moderátor, hogy a keményebb kririkák ellenőrzése mellett az ilyen gyűlöletkeltő kommentek sem kerülik el a figyelmedet!

2018. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy engem is le fogtok pontozni, de egy ilyen embert én otthagynék, mert egy érzelmi zsaroló, ráadásul annyira egocentrikus hogy nem is figyel rád, csak a maga hülyeségét hajtja. Kutakodik a telefonodban? wtf? Ja, és ezek az álmok...azért ne lepődj meg, ha majd egyszer eleged lesz és ott akarod hagyni, az nem fog könnyen menni. Majd jön az "én megmondtam, minden nő kva" Pedig csak ő az idegbeteg. Kezeltesse magát, neked pedig sok szerencsét. Pontozzatok le nyugodtan, hogy én itt nem látok szerelmet, csak birtoklást és manipulálást a pasi részéről és abszolút függőséget a lány részéről. A szerelmet nem kell bizonyítani. Ha valaki nem hisz nekem, hogy nem csalnám meg, azzal nekem nincs dolgom. Nem is ismer engem. Ezzel a beteg viselkedéssel üldözte el az eddigi nőit is és ha van önbecsülésed, téged is el fog. De gondolom nincs, mert te ezeket tévesen a szerelem jelének értelmezed és fel sem merült benned, hogy pszichológushoz küldd.
2018. dec. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!