Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bizonyitsam vegre be h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyitsam vegre be h csak o kell? Hogy vegre elhigyje?

Figyelt kérdés
A baratomnak szinte minden ejszaka remalmai vannak hogy elhagyom es a vegen meg mindig az lesz hogy megkeresi azt a pasit aki elvett tole s azt megoli.Megebred es hozzam bujik olyankor.Honaponta egyszer eljatszuk azt hogy full reszegen haza allit es sir hogy:nem tudok annyit megadni mennyit erdemelsz,tudom h elfogsz hagyni,tudom h megunod ezt az egeszet,elveszitlek.Vagy hazajott es en a boltba voltam, ures volt a lakas mar rogton ketsegeesetten keresett es aznap vegig rosz kedvu volt es mondta hogy:olyan rosz volt,nem voltal itt csak az illatodat ereztem a szobaban,alig tudtam elviselni.Akkor kutakodik a telefonomban.Egyre tobb es tobb melot vallal pedig nem kellene,mondtam mar neki.En mar nem tudom mit tehetnek...nagyon szeretem ot,soha nem hagynam el de o megse latja ezt.Szerintetek?mit csinaljak?Azt hittem h idovel ez elmulik de nem...
2018. dec. 8. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Pszichológus tud csak segíteni. Valamilyen múltbéli trauma miatt uralkodik rajta ez a szorongás.
2018. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Ez valóban olyan, amivel el kellene, hogy menjen pszichológushoz, ha gondolod akkor kísérd el, de ez mindenképpen olyan dolog amit nem szabadna annyiban hagyni.
2018. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Te ezzel semmit nem tudsz kezdeni. A párod beteg. Akármit csinálsz nem lesz elég. Menjen el szépen pszichológushoz és jöjjön rá, hogy mi okozza ezt a rettenetes önbizalomhiányt és túlzott ragaszkodást. Te ezzel semmit nem tudsz kezdeni. Ha nem hajlandó elmenni pszichológushoz akkor meg ki kell dobni a francba. Ilyen mértékben lelki sérült emberrel egyszerűen nincs értelme együtt lenni.
2018. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
1#: mert a pasi a kerdesben emeli a ferfiak szinten megtepazott hirnevet? 😅
2018. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Az olyanokat, mint az első fel kellene akasztani.
2018. dec. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
En semmikepp se akarom ot elhagyni,de szeretnem ha a kapcsolatunk normalis lenne
2018. dec. 8. 19:59
 7/13 anonim ***** válasza:

Valaki ìrja már le mi volt az első komment, kìváncsi vagyok xD

(Gondolom nem a mostani első szólt rosszat, ő elég jól látja)

2018. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En ilyen embernek ketto lehetoseget adnek: vagy elmegy pszichologushoz, terapiara, feldolgozni a problemait (ebben maximalisan tamogatnam lelkileg, anyagilag barhogy) vagy pedig ha erre nem hajlando, akkor isten aldja, en nem vagyok hajlando idot fecserelni egy beteg emberre, aki nem is akar meggyogyulni.
2018. dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Az első kommentet én írtam, csak törölték...


Megpróbálom ujra fogalmazni, cenzúrázva, finomabban, kibővítve:


"Már régen ott kellett volna hagynod azt a gyerekes, személyiségzavaros szerencsétlen embert, nem pedig bizonyítani neki. Ez a kérdés is csak terjeszti azt a meggyőződést, hogy a nőkkel valami nincs rendben, ha ilyen döntéseket hoznak.

2018. dec. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudod bebizonyítani neki. Ő is tudja hogy férfitöbblet van és elég ha kicsit meginog máris le lesz cserélve.
2018. dec. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!