Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi ezt velem? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem? Hogyan kezeljem

Figyelt kérdés

Ne hurrogjatok le, csak segítsetek.


A barátom gyakorlatilag megkínoz érzelmileg.

Ignorál ha úgy érzi nem figyelek rá eléggé (mindig hívom mikor van időm, mindig szeretgetem mikor együtt vagyunk).

Olyankor megsértődik és én vagyok a rossz.


Azon kívül féltékennyé tesz amikor csak lehet, össze vissza hazudozik persze, olyan megalázó szerepbe kényszerít amit nem érdemeltem.


Most van egy lány, aki elkérte a számát, ő megadta, találkoznak és együtt mennek suli után úszni.

Én sosem adom meg a számom ha valaki kéri, minden helyzetet elkerülök ami ilyen, mert nem akarom féltékennyé tenni. Tudom milyen érzékeny rá. Ő meg direkt büszkélkedik vele. Engem nem zavarna ez a lány. De mégis zavar mert nekem 100%osan kell neki támaszt nyújtanom, ő meg büszkeségében megbántva érzi magát ha neki kell valamit viszonozni. Zsarol mikor nem tudom felvenni a telefont, aztán mikor visszahívom ő nem veszi fel szándékosan.


Én nem értem hol romlott el minden. Meg hogy mire jó ez.

Sokszor ledegradálja a kapcsolatunkat, hogy ő mondta hogy hagyjam ott, de mikor kicsit kiengedek rögtön keres.


Nekem ez a 2.komoly kapcsolatom és én nem nagyon tudom kezelni ezt, nyilván szakítás, de a közös programok miatt nem akarom borítani most a bilit csak januárban. Addig is, mit tegyek?


2018. dec. 6. 23:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
56%

Ahogy előttem is ìrták ez egy nárcisztikus.

Az ilyen mocskokat kellene gázkamrába zárni. Szakìts vele minêl gyorsabban

2018. dec. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Az oké h csak arra vágyik hogy szeressék. De én is ember vagyok. Eddig úgy adtam kb hogy a negyedét nem kaptam vissza, de nem is számított soha. Ám amikor ezért az a jutalmam hogy olyan undorítóan megalázó helyzetbe taszít a viselkedésével amit az önérzetem nem tud elviselni akkor igenis befejezem. Nem pedig "kidobom ha már nem tökéletes"... A viselkedéséből azt vontam le hogy nem szeret. Nekem pedig semmi másra nincs szükségem csak hogy szeressen.


De mondd csak h én vagyok a rossz...

Ma közölte hogy ő szívből mondja hogy nem szeret. És hogy ő mindig is megmondta hogy hagyjam ott és éljem az életemet. Erre kértem hogy mégis mondja ezt, meg hogy miért érzi így és miért nem mondta eddig. Annyit mondott hogy az emberek csak úgy szétmennek pár év után... A vicces az hogy ő mondja mondja, de a cselekedetei ellentétesek. Ezután elköszöntem és letettem a telefont. Fél óra múlva írja h hazaértem e ez munka után volt. A barátnőimmel mentünk koktélozni este, egész végig küldözgette a szomorú smileykat, megvárta hogy hazaérjek aztán felhívott, írogatott egész este....szóval én szeretem, de ez az ember elmebeteg. És olyan hidegen mondta hogy nem szeretlek hogy beleborzongtam. Ezt soha nem tudom neki megbocsátani amit velem tesz. Én az ellenségeimmel sem tudnék így elbánni... Nem én döntöttem sajnos, hanem ő. És igen, valószínűleg beteg.

2018. dec. 8. 01:00
 23/26 anonim ***** válasza:
73%
Aki védi az ilyeneket az bolond, vagy maga is elmebeteg.
2018. dec. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Egyébként összeraktam ma azt is hogy mi a gond. Azt hiszi nem akarok vele összeköltözni. De akkor miért nem kérdezi meg? Helyette teóriákat gyárt, nem bízik bennem egyáltalán. Működhet így egy kapcsolat? Nem..

Bántani is azért bánt mert fáj neki hogy nem 100%osan csak az övé vagyok, fáj neki hogy a családomat is szeretem, nem csak őt, fáj neki hogy én nem függök tőle annyira, mint ő tőlem. Egyszer mikor beszéltünk a gyerektémáról akkor is azt mondta miért akarok én még ha már van nekem egy (magára célzott). A tegnapi lány is egy kamu volt. Csak figyelemfelhívás, bosszú.

2018. dec. 8. 01:28
 25/26 A kérdező kommentje:
Így van... Ez már beteg dolog és nem kicsit.
2018. dec. 8. 01:29
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg egy Nárcisztikus lesz.

A patkány a te szenvedésedből nyeri az energiáját. Szakìts meg vele minden kapcsolatot minél gyorsabban .

És tatrsd szem előtt, hogy akárhogy bizonygatja az ellenkezőjét te jársz jobban a szakìtással.

2018. dec. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!