Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi ezt velem? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem? Hogyan kezeljem

Figyelt kérdés

Ne hurrogjatok le, csak segítsetek.


A barátom gyakorlatilag megkínoz érzelmileg.

Ignorál ha úgy érzi nem figyelek rá eléggé (mindig hívom mikor van időm, mindig szeretgetem mikor együtt vagyunk).

Olyankor megsértődik és én vagyok a rossz.


Azon kívül féltékennyé tesz amikor csak lehet, össze vissza hazudozik persze, olyan megalázó szerepbe kényszerít amit nem érdemeltem.


Most van egy lány, aki elkérte a számát, ő megadta, találkoznak és együtt mennek suli után úszni.

Én sosem adom meg a számom ha valaki kéri, minden helyzetet elkerülök ami ilyen, mert nem akarom féltékennyé tenni. Tudom milyen érzékeny rá. Ő meg direkt büszkélkedik vele. Engem nem zavarna ez a lány. De mégis zavar mert nekem 100%osan kell neki támaszt nyújtanom, ő meg büszkeségében megbántva érzi magát ha neki kell valamit viszonozni. Zsarol mikor nem tudom felvenni a telefont, aztán mikor visszahívom ő nem veszi fel szándékosan.


Én nem értem hol romlott el minden. Meg hogy mire jó ez.

Sokszor ledegradálja a kapcsolatunkat, hogy ő mondta hogy hagyjam ott, de mikor kicsit kiengedek rögtön keres.


Nekem ez a 2.komoly kapcsolatom és én nem nagyon tudom kezelni ezt, nyilván szakítás, de a közös programok miatt nem akarom borítani most a bilit csak januárban. Addig is, mit tegyek?


2018. dec. 6. 23:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
53%

Buntetes ???

Mi vagy te gyerek ?

Nolj fel es szakitsd meg a kapcsolatot vele

Es ne engedd vissza ! Szokasuk h visszakonyorgik magukat zsarolnak hisztiznek de te legyel eros es vagd ki vegleg

2018. dec. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Francokat. Csak azt csinalja most, amit a lany is megtett vele. Szembesiti a lanyt a tetteivel, mert egy erzeketlen tusko a csaj, es maskemt nem erti meg. Onmagat tokeletesnek latja, a sracra meg nem is figyel. Egyszeruen erzekeny lelkivilagu a srac, a csaj meg erzelmileg pokroc. En pont ilyen erzekeny sracra vagyom, akit nem baltaval faragtak.
2018. dec. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Nem èltek együtt nem? Akkor nem èrtem mièrt kell ragaszkodni a közös karácsonyig még szilvesztert.

Dobd ki, aztán töltsd mindenhonnan, teljesen ignoráld.

Az ilyen emberrel egyet lehet tenni, megszabadulni tőle minèl gyorsabban.

2018. dec. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó előtti, én is érzékenyebb srác vagyok, de egyben épelméjű is, tehát ha úgy érzem, tuskó velem a barátnőm, és sehogyan sem tudom vele megértetni, mi a baj, akkor szakítok, és keresek olyat, akivel boldoggá tesszük egymást.


Nem pedig ovis módon játszmázgatok, duzzogok, lelki zsarolok és passzív-agresszívoskodok.

2018. dec. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nárcisztikus
2018. dec. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

#12 Te veszélyesen hülye vagy 😂


Az igazság hogy az illető egy lelketlen undormány, aki az empátiát hìrből sem ismeri. De ha ennyire unod az életed szólj és szívesen bemutatlak egy ilyen "érzékeny fiúnak" Aztán egy év múlva, mikor már tönkrevágta a lelki és szellemi világodat újra tárgyaljuk a témát.

2018. dec. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Én pont ilyen beteg, hibakkal teli emberre vagyom, mert en is egy beteg, selejtes ember vagyok. De sajnos eselytelen a helyzetem, mert itt rajtam kivul mindenki annyira tokeletes. Azok mellett meg allandoan frusztralt lennek. Szoval inkabb tovabb varom a csodat, hatha talalok hozzam hasonloan beteg embereket, akiknek eleg annyi, hogy elfogadjak oket, es olyannak szeressek, amilyen. Mert szerintem ettol lesz valaki Ember, hogy kepes erre.
2018. dec. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Egészségedre. 😂

Életemben először szégyenlem a GYK-s százalékomat mert megegyezik egy olyanéval mint te.. 😂

2018. dec. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
18: Mindenki masra buszke. Szerencsere az egyforma szazalek nem jelenti azt, hogy egyforma erteket kepviselunk.
2018. dec. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Igy megy ez manapsag. A tarsunk legyen karcsu, gazdag, humoros, es tokeletes. Aztan ha valami bibi van vele, elromlik a lelke, akkor meg kivagjuk, mint egy macskat, es keresunk egy masik tokeletest helyette. Kinlodjon vele az, akinek 6 anyja van. Elvegre is ez a tars szo lenyege, hogy olyan tokeletes legyen mindig, mint mi.
2018. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!