Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok, hogyan segítsek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés

Szóval, én és a barátnőm elválaszthatatlanok vagyunk, nekem van barátom, neki nincs.

Mondja, hogy ez így jó neki, de ismerem őt, és tudom hogy szeretné. Szép lány, kb 160cm,50kg, kék szem, barna haj,okos...de visszahúzódó szorongó,és nincs sok önbizalma...Ha tetszik neki egy tag akkor se tudja elengedni magát és végül nem lesz belőle semmi.Lassan 18 és nem volt kapcsolata senkivel, nem tudom hogy segíthetnék neki, mert tudom h magányosnak érzi magát és szeretne vkit.


2010. jún. 26. 23:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Szeret táncolni, énekelni, a vicceket, bejönne fiúnak bejönne, de nem képes magát elengedni...
2010. jún. 26. 23:25
 12/18 A kérdező kommentje:
23:23 Rajtad se ártana átmenjen egy úthenger...
2010. jún. 26. 23:26
 13/18 anonim ***** válasza:
Nagyot néznék az biztos. :P
2010. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
na azt akartam írni h sok fiúnak bejönne, de nem képes elengedni magát, szorongó típus
2010. jún. 26. 23:27
 15/18 anonim ***** válasza:
e-mail címed?
2010. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

miért nem mutatod be a pasid valamelyik haverjának? miért interneten keresel neki párt.

vagy nem is tudom most mit vársz tőlünk, miben segítsünk?

én szívesen megismerném, csak megfogadtam hogy soha többé ismerkedés interneten keresztül.

22F

2010. jún. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nem párt keresek neki itt.

1 egy halálraítélt dolog, szerintem

2 milyen az ha úgy fog megismerkedni a barátjával h én azelőtt életrajzot írok róla a gyakori kérdéseken

Arra lennék kíváncsi, milyen tanácsokat adjak, vagy h tudja leküzdeni ezt a szorongását

Ilyenek..

2010. jún. 26. 23:45
 18/18 anonim ***** válasza:
lehet hagynod kéne, hogy magának oldja meg a problémáját
2010. jún. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!