Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok, hogyan segítsek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés

Szóval, én és a barátnőm elválaszthatatlanok vagyunk, nekem van barátom, neki nincs.

Mondja, hogy ez így jó neki, de ismerem őt, és tudom hogy szeretné. Szép lány, kb 160cm,50kg, kék szem, barna haj,okos...de visszahúzódó szorongó,és nincs sok önbizalma...Ha tetszik neki egy tag akkor se tudja elengedni magát és végül nem lesz belőle semmi.Lassan 18 és nem volt kapcsolata senkivel, nem tudom hogy segíthetnék neki, mert tudom h magányosnak érzi magát és szeretne vkit.


2010. jún. 26. 23:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
2010. jún. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
egyébként budapestiek vagytok?
2010. jún. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Küldd el hozzám!
2010. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
msn címét add meg, küldök képet a farkamról, az felvidítja majd ;)
2010. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok, aki nem képes erre, mehet a következő kérdésre..
2010. jún. 26. 23:18
 6/18 A kérdező kommentje:
és nem az a búslakodós fajta :)
2010. jún. 26. 23:19
 7/18 anonim ***** válasza:
én próbáltam értelmes kommunikációt kezdeményezni egy kérdéssel, de nem válaszoltál rá :(
2010. jún. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ne ugassatok.Olyan mint én.Hát hogy ő biztos nem fog lépni a kapcsolatáért az biztos.Igazábol az sokat segítene neki ha valaki fiú barát.Kicsit barátként átölelné néha.Megkérdezné hogy hogy van.Ilyenek.Remélem segítettem.Szia.
2010. jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
én örülnék neki, hogyha 1-2 dolgot még elárulnál róla, mert a leírás alapján szimpatikus, és én se vagyok troll
2010. jún. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Menny át rajta egy rotációs kapával. :D
2010. jún. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!