Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (info lennt)

Figyelt kérdés
Nehezen nyílok meg mások előtt, nem kommunikálok velük, például egy kisebb baráti körben, csak hallgatok. Pedig nagyon szeretnék ismerkedni és haverokat szerezni(vannak is, de nem minddel tartom a kapcsolatot) de nemtudok semmilyen témát felhozni. Lényegében ez a problémám igazáből: nemtudok témát felhozni, miről beszélni bárkivel, legyen az egy új ember akivel megismerkedek, vagy akár egy régebbről ismert haver.
2010. jún. 26. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Ismerős:) Kicsit Én is ilyen vagyok:)

Úgy próbálok küzdeni ellene, hogy eljárok bulizni, próbálok beszélni :D Mikor hogy jön össze:D

Hogy miért?

Ha vki tudja leírhatná:D

2010. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:) Tehát a problémám rövidebben: nemtudok miről beszélni az emberekkel, jó van egy-jét kivétel természetesen, de a legtöbbel nemtudok miről beszélni. :s
2010. jún. 26. 21:28
 3/8 AfroAmerikai ***** válasza:
100%

Én viszonylag jó vagyok ilyen téren, próbálok segíteni. Nem kell bonyolult témát fölhozni. A beszélgetést csak elindítani kell, utána folyik magától. Mondj - hozz fel valami olyat, amire a válasz több mint igen/nem, szóval ami kifejtős (értem én ezalatt: mit gondoltok az XY zenekarról?). Szóval hozz fel kifejtős témát, és engedd el magad. Vagy ha más mond ilyet, akkor mond el te is a véleményed. Mire észre veszed magad, már beszélgettek is. Remélem tudtam segíteni!


-AfroAmerikai-

2010. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ide is csak ezt tudom irni: be kell taszajtani mint a csacsi, aztan ugykell majd leallitani mert fosod a szot
2010. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell agyalni nagyon, hogy miről beszélj, egész egyszerű dolgokról, és akkor már egyik dologból adódik a másik, és már meglátod, hogy egyszerű... Ne félj hallani a hangodat, mondd el a véleményedet a dolgokról...
2010. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

bekell b*szni akkor jön magától

nem kell mindig mindenhez hozzászólni

ha van jó barátod akkor ugyis kérdez h mi van veled? stb.

2010. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ezzel énis igyvagyok. nemtudok ismerkedni mert nemtudok miről beszélni. semmise jut eszembe olyankor. és ismerősökkel is ritkán igyérzem. szorongok és kussolok a társaságba. de ha elkezdem a dumát akkor nincsvég soha.
2010. júl. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Timi: ) ***** válasza:

Én is vagyok úgy néha,hogy nah mit mondjak,nincs téma,ez velem akkor fordul elő ha olyan társaságba,vagy körbe vagyok amihez valóban nem tudok hozzászólni.pl.idősebbek,vagy olyan érdeklődési körben mozognak amiről nekem fogalmam sincs.

Nem lehet,hogy veled is ez van,hogy nem jó körben,társaságban vagy?

Ha hasonló érdeklődésűekkel vagy együtt,kizárt,hogy ne tudjatok beszélni valamiről..

pl.ha szeretsz valamit foci,sz.gép bármi,akkor megkérdezed,hogy esetleg nem e tudna segíteni,vagy elmesélsz egy vicces sztorit,ami veled történt meg,poénra mindenki vevő.

23/L

2010. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!