Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet ez? (info lennt)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? (info lennt)

Figyelt kérdés

Az a problémám, valakivel dumálok msn-en, kezdetben, elbeszélgetünk, de nemtudok neki új témát felhozni, de ez nem csak msn-en van, hanem az életben is, valakivel dumálok, de nemtudok miről, nincs semmi olyan téma amit feltudnék hozni. Tudnátok tanácsot adni esetleg? Köszi előre is.

18/f


2010. júl. 21. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerezz élményeket, legyél nyíltabb, érdeklődj a másik fél felé :) Kifejtős kérdésre hosszabb a válasz, mint egy eldöntendőre :) Vélemény nyilvánítás, viccelődés, nem kell mindig komolyan dolgokról beszélni :) Sok sikert
2010. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*komolyabb
2010. júl. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha magadtól nem megy, akkor nem tudunk segíteni :)


bár més kérdés, hogy ha magadtól menne, akkor nem kérnél segítséget.. mindegy


barátkozz többet akár fiúkkal is (nem buzulásra gondolok), és érezd jól magad. akkor lesznek élményeid és élettapasztalatod, amiket el tudsz mesélni egy lánynak ismerkedéskor, és akkor majd tudod véleményezni amit ő ír vagy mond.

2010. júl. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kössz, a gyors válaszokat. Elmesélek még 1 sztorit: jártam egy nyelvtanfolyamra, nálam idősebbekkel voltam egy csoportba, de ez nem volt gond az ő részükről, úgy szűrtem le, de ott is amikor szünetek voltak, inkább csak hallgattam, nem mertem felhozni semmi témát, közbe szólni, pedig tudtam volna akkor.
2010. júl. 21. 18:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó téma lehet, ha pl saját magadról beszélsz neki, hogy mik történtek veled tegnap, ha meg mindent elmondtál neki és ő is neked és kifogytatok a témából, akkor megbeszélitek a következő talit, mondjuk egy hét múlva, mert jóból is megárt a sok! Msn-ezni meg nem kell annyit, akkor van értelme az msn-nek, ha van mondanivalód a másik számára, és csak akkor lépj fel msn-re, ha van is témád, mert ha nincs, akkor nincs értelme föllépni, egyébként én már 1 éve nem használom az msn-t, mert a személyes beszélgetéseket jobban szeretem.


Ha meg én is olyan helyzetbe kerülök, hogy úgy érzem, hogy megbeszéltünk mindent és nincs több téma, akkor elköszönök az illetőtől mondván, hogy most már dolgom van, elvégre is nekem is élnem kell a saját életemet...!


24/N

2010. júl. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!