Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segítene? Infó lennt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene? Infó lennt (picit hosszú lett -. -)

Figyelt kérdés
van egy srác aki teccik nekem..és úgy hallottam h én is neki..Hétvégén nála szoktunk lenni..de már talán egy hónapja sem láttuk egymás mert külön faluban lakunk csak egy városba járunk suliba,de ő másik suliba jár...és csak reggel látjuk egymást egy 5 percre..és soha nem merek rákérdezni..valaki segítene?de neírjátok h bátor legyek,mert az nem nagyon megy -.-..akinek van vvalami jó ötlete az segítsen..köszönöm előre ishh :))) (én L/14 ő F/16)
2010. jún. 4. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Aki mer az nyer...

Ha nem mersz kiállni magadért, akkor lehet, hogy sosem fogod megtudni, hogy Ő mit is szeretne...

Most még idétlen vagy, majd kinövöd...Serdülőknél gyakori...

Bírom amikor ránéznek egy fiúra a kis pimasz fruskák és elnevetik magukat, mert zavarba jönnek...Tisztára odáig vannak meg vissza, de amikor odalép elé áhítatuk tárgya, akkor megijednek és azt sem tudják merre van előre...

2010. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!