Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (info lennt)

Figyelt kérdés
Van egy lány, egy suliba járunk, és tetszik nekem. Viszont még nem volt olyan csajom akivel egy suliba jártunk volna, és kicsit parázok, hogy mi lenne ha együtt látnának minket a suliban. Megszólnának, furcsán néznének, mondjuk gondolom egy idő után, már megszoknák a helyzetet. Ugyanis van a suliban egy-két menő gyerek... :S (lehet csak túl aggódom, és ha összejönnék vele, nem is érdekelnének a többiek..) Légyszi, írjátok le a véleményeteket! Kössz! 18/f
2010. jún. 30. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
igaz én nem most jártam suliba, de ott nem volt semmi megszólás abban, ha a suliból jártak egymással. van akik irigységből szólogattak be nekik, de nem érdekelte igazán senkit a dolog. én azt mondom hogy vágjatok bele, és ne foglalkozzatok senkivel sem. a suli nagymenő suttyói, pedig találjanak maguknak csajt, és akkor menőzzenek!!!
2010. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most komolyan: Ki nem sz*rja le?

Ez a te életed, nem?

2010. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sz*rd le a többiek véleményét. ha tetszik, akkor szólítsd le. lehet, hogy ő életed szerelme :)
2010. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sztem ne foglalkozz velük....

Nem hiszem el azt,h nincs olyan gyerek a sulidban,aki nem tartozik a menők közé,és tetszik neki egy lány...

Biztosan van olyan,mint te,azzal a különbséggel,h ő jár egy csajjal...sztem ne szalaszd el,lehet,h azután késő lesz :)

2010. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Timi: ) ***** válasza:

Óh ne érdekeljen más véleménye,szerintem te csak bebeszéled magadnak,eltúlzod,hogy az a pár menő gyerek beszólogatna.Ha be is szólna azért szólna,mert irigy.Szerintem semmi akadálya,hogy együtt járjatok,ne csinálj belőle ilyen nagy ügyet!:)

23/L

2010. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat.
2010. jún. 30. 16:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg ne foglalkozz mások véleményével. Nem az a fontos, hanem a ti boldogságotok. Mi az exemmel úgy jártunk, hogy még osztálytársak is voltunk. Semmi bajunk nem lett belőle.
2010. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!