Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? (bővebben lennt)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy bőbeszédű srác, ezen szeretnék változtatni. Nem akarok én nagyszájú lenni, csak szimplán ne az maradjon meg mondjuk emberekben rólam, hogy nem vagy valami bőbeszédű... (volt már rá példa) Lehet nem a megfelelő helyre írtam, de bízom benne, hogy azért tudtok segíteni.

19/F


2011. máj. 9. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Beszélj többet, csak ne hülyeségeket, hanem értelmesen és helyesen. Helyzete válogatja, nem kell azért fosni a szót, ha nem muszáj.

Amúgy meg ki nem sz@rja le, mit szólnak az emberek?

2011. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!