Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátanátok egymásnak ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok egymásnak ezt a viselkedést? 17/L

Figyelt kérdés

A párommal meg néhány haverjával elmentünk bulizni. Én elég rendesen berúgtam. Nem bírtam megállni a lábamon, úgy kellett rángatni még a biztonságiőr is azt mondta, hogy ha nem visznek ki kihívja a rendőrséget.

A párom egy darabig próbált vigyázni rám, de egy idő után megunta és otthagyott feküdni. A haverja maradt ott velem és tartott kint, aztán egy idő után ő is elment. (Ezeket úgy mesélték el)

A következő kép amire emlékszem az, hogy a páromat egy másik lánnyal látom. Engem otthagytak totál beállva. Egy idegen társaság jött oda és ők ottmaradtak velem reggelig. Azt megértették, abból amit beszélek, hogy nem helyi vagyok és kivittek az állomásra és az egy lány meg két srác elkísért egészen hazáig.

A barátommal beszéltem azóta és azt mondta, hogy nagyot csalódott bennem és nem tudja mit csináljon. Én mondtam, hogy igaza van tényleg gusztustalanul viselkedtem, de benne is lehetett volna annyi, hogy nem hagy ott és megy el egy másik lánnyal. Megbeszéltük, hogy pár napig jegeljük egymást és majd visszatérünk kettőnkre. Szerintetek megbocsátható, amit csináltunk?


2010. jún. 26. 12:54
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Ja persze, tényleg a fiú legyen már a hibás.

Szerinted ki akar olyannal lenni, aki ájulásig vedel?? Segítek: senki.


Ott hagyott, mert elege volt belőled, szégyellt, csalódott benned. Kb ennyi.

2010. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
de hagyta hogy annyit igyon! aki véletlen túlissza magát azt sorsára kell hagyni? jófej az előző is...
2010. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Megbocsájtható mindkettőtöknek, de néhány dolgot tanulj meg:

1. ha férfinek van egyéjszakása, akkor nagy kan meg kaszanova. Ha nőnek, akkor szimplán ribi.

2. ha férfi issza magát tajrészegre, az bizony vicces, szórakoztató. Ha nő, az gusztustalan. :)


És ezt nem én találtam ki. Azzal, hogy nem fütyivel születtél, nem csak előjogok (nem neked kell kezdeményezned), de felelősség (nem iszol sokat) is jár.


Jujj ez milyen kioktató volt, de azért vágod ugye? :D

No de a hapsid is hibás, sőt... Természetes hogy nem hagyunk ott csakúgy barátnőt... De még más lányt sem. Érdemes lenne megfontolnod, hogy vele maradsz-e.


22f

2010. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Vmelyik héten én is berúgtam és egy olyasvalakivel voltam aki nem a pasim de bejövök neki és még ezek után is akarna vmit...ja én egész végig ott volt velem
2010. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

előző vok

nem én hnam és az utolsó sorba

am én 16 vok..szal sztem ha egy pasi télleg szeret az akkor is szeret ha sírsz, ha hasmenésed van vagy ha éppenséggel részegen hánysz. Ha csak akkor vagy jó ha csinin fel vagy öltözve hogy villoghasson a haverjainak veled akk 100% hogy nem komoly részéről a dolog. Én úgy kidobném h a lába se éri a földet 16L

2010. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Szerintem dobd ki ezt a kis köcsögöt. Én is ittam már magam elég részegre és egyáltalán nem csalódott. Mondjuk a mi társaságunk nem is olyan, hogy a pasik azt csinálnak amit akarnak, de a csaj mindenért qrva meg gusztustalan. Nálunk mindenki egyenrangú. L/19
2010. jún. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!