Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátanátok egymásnak ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok egymásnak ezt a viselkedést? 17/L

Figyelt kérdés

A párommal meg néhány haverjával elmentünk bulizni. Én elég rendesen berúgtam. Nem bírtam megállni a lábamon, úgy kellett rángatni még a biztonságiőr is azt mondta, hogy ha nem visznek ki kihívja a rendőrséget.

A párom egy darabig próbált vigyázni rám, de egy idő után megunta és otthagyott feküdni. A haverja maradt ott velem és tartott kint, aztán egy idő után ő is elment. (Ezeket úgy mesélték el)

A következő kép amire emlékszem az, hogy a páromat egy másik lánnyal látom. Engem otthagytak totál beállva. Egy idegen társaság jött oda és ők ottmaradtak velem reggelig. Azt megértették, abból amit beszélek, hogy nem helyi vagyok és kivittek az állomásra és az egy lány meg két srác elkísért egészen hazáig.

A barátommal beszéltem azóta és azt mondta, hogy nagyot csalódott bennem és nem tudja mit csináljon. Én mondtam, hogy igaza van tényleg gusztustalanul viselkedtem, de benne is lehetett volna annyi, hogy nem hagy ott és megy el egy másik lánnyal. Megbeszéltük, hogy pár napig jegeljük egymást és majd visszatérünk kettőnkre. Szerintetek megbocsátható, amit csináltunk?


2010. jún. 26. 12:54
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
82%

Hat netmudom, kicsit olyan ne...

De en biztos nem hagytalak volna magadra, hazavittelek volna, odatalak volna a szuleidnek, hogy kezdjenek veled valamit! - de nem hagytalak volna ott!

Persze az en felfogasom szerint masnap repultel volna, nem szeretem az olyan lanyokat akik nem tudjak hogy hol a hatar. Lehat seggreszegseg nelkul is jolerezni magad! Valahogy egy ontudataln sajat hanyasaban fetrengo nonel nincs szanalmasabb!

Bocs hogy ellentmondok a tobbieknek, ez nem azt jelneti hogy a baratod ugyes volt es hajra - o hibas de csak abban, hogy otthagyott!

2010. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
45%
Ez az, szavazzon csak le a sok hímsoviniszta köcsög.:)
2010. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
69%
Mióta vagytok együtt? Az is számít.
2010. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem undorító, ha egy nő nem tudja, hol a határ( mondom ezt nőként). Viszont, hogy a pasidtól bármi történhetett volna veled.. Ne kérj tőle bocsánatot, küldd el a fenébe. Csajozik amikor ott vagy? pff
2010. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
71%
Valóban nem szép, mikor egy lány a saját hányásában fekszik, vagy éppenséggel rám csapja az egészet, de hogy nem hagynám magára a páromat az is biztos... természetesen a józanodást egy alapos beszélgetés követné. Viszont emiatt nem dobnám.
2010. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
ha az én pasim lenne már rég dobtam volna!hogy lehet valaki ennyire k.csög?remélem megmutatod neki a linket és válaszolsz nekünk hogy mi lett veletek!találsz nála 100% jobbat!
2010. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

"Mióta vagytok együtt? Az is számít."



ez se igaz,ha már elmegyek valakivel valahova,akkor tökmind1 hogy első randi avgy a férjem,nem hagyok ott macskát se,nemhogy barátnőt...


(16 voltam mikor elmentünk életem első pasijával és haverjaival szórakozni,deci hubertustól olyan szinten lettem rosszul,mint most fél litertől lennék,esze ágában nem volt otthagyni,sőt,még a kocsit is kitakaritotta miután hazaszállitott,hogy az anyja rossz szot se szolhasson ujdonsült barátnőjére:D)

23/N

2010. jún. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
nyilván nemdirekt ittad magad öntudatlanra. a lovagod meg volt olyan fasza csávó hogy inkább nézett 1 másikat. nagggyon veszélyes igy magárahagyni valakit!
2010. jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egy hónapja vagyunk együtt.

2010. jún. 27. 00:30
 30/36 anonim ***** válasza:

Undorító amit csináltál.

Nem igaz, hogy nem lehet kontrollálni, hogy mennyit iszol.

2010. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!