Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátanátok egymásnak ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok egymásnak ezt a viselkedést? 17/L

Figyelt kérdés

A párommal meg néhány haverjával elmentünk bulizni. Én elég rendesen berúgtam. Nem bírtam megállni a lábamon, úgy kellett rángatni még a biztonságiőr is azt mondta, hogy ha nem visznek ki kihívja a rendőrséget.

A párom egy darabig próbált vigyázni rám, de egy idő után megunta és otthagyott feküdni. A haverja maradt ott velem és tartott kint, aztán egy idő után ő is elment. (Ezeket úgy mesélték el)

A következő kép amire emlékszem az, hogy a páromat egy másik lánnyal látom. Engem otthagytak totál beállva. Egy idegen társaság jött oda és ők ottmaradtak velem reggelig. Azt megértették, abból amit beszélek, hogy nem helyi vagyok és kivittek az állomásra és az egy lány meg két srác elkísért egészen hazáig.

A barátommal beszéltem azóta és azt mondta, hogy nagyot csalódott bennem és nem tudja mit csináljon. Én mondtam, hogy igaza van tényleg gusztustalanul viselkedtem, de benne is lehetett volna annyi, hogy nem hagy ott és megy el egy másik lánnyal. Megbeszéltük, hogy pár napig jegeljük egymást és majd visszatérünk kettőnkre. Szerintetek megbocsátható, amit csináltunk?


2010. jún. 26. 12:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
85%
A te viselkedésed még igen (néha mindenki kiüti magát), de az övé semmiképpen. Milyen az olyan társ, aki magára hagyja a párját BÁRMILYEN helyzetben, akár akkor ha ő volt a hülye? Én soha nem tenném meg ezt a barátnőmmel, lehet, hogy ha hülyeséget csinál akkor szakítok vele ha már nem bírom túltenni rajta magam, de ez csak az eset után történhet, semmiképp nem hagynám magára kiszolgáltatva.
2010. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
43%
Csalódott benned mit akarsz még?
2010. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
A tiéd igen, az övé nem. Szerintem az emberek 95% átesik egy ennyire tré részegségen. Aki elvileg szeret attól meg nem ezt várnám. Főleg, hogy még csajozik is.
2010. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
mindenkivel előfordul hogy többet iszik a kelleténél, ha nem rendszeresen csinálod akkor semmi probléma vele. én a helyedben nem bocsáltanék meg a srácnak, hogy ott hagyott, pláne nem azt, hogy idegenekben több jószándék volt mint benne, aki elvileg szeret. én a helyedben keresnék mást.
2010. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Eggyetértek az 1. válaszolóval
2010. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
67%
Nem volt egy gusztusos dolog,ez tény!Ettől függetlenül szerintem ez még éppen a bocsánatos bűn kategória.Legalábbis én megbocsájtanék a srác helyében,de hát ki tudja,Neki mi fér bele az értékrendjébe,és mi nem?Hagyd,hogy keressen,ha akar,picit hagyd Őt békén.Ha végképp nem bírod megállni,hogy ne keresd,akkor is max. bocsánatkérés céljából.Majd elválik,mi lesz.Ez nagyban függ attól,menyire erős a szerelmetek és a kapcsolatotok.
2010. jún. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
ha az én barátnőm.nem tudna hazajönni akkor én megfognám és kézbe haza hoznám.
2010. jún. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is volt hasonló,mert nagyon berúgtam és még a kapcsolat elején voltunk és ő hazament,de persze úgy,hogy a barátnőim és a barátja vigyázott rám,bár én azért magamnál voltam.XDAzért ment el,hogy ne veszekedjünk és szerintem elég kiábrándító lehet egy férfinek,amikor a mindig bájos nője,tök részeg!:S

De az nem volt túl szép tőle se,hogy egy másik lánnyal volt,szerintem így te is csalódtál benne,nem?Gondolom azt vártad volna,hogy ott legyen veled és vigyázzon rád

2010. jún. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
95%

Szégyen amit csináltál, de barátodnak se kellett volna otthagynia. Haza kellett volna vigyen, vagy kísérjen. Bár egész úton egy szégyen lett volna cipelni téged.

1x megbocsátható, de nagyon meggondolandó.


Újabb ilyen baromságnál repülnél.

2010. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
96%
elég szemét dolog volt hogy magadrahagyott! tényleg gusztustalan ha egy csaj lerészegedik, de sorsárahagyni... bármi lehetett volna. volt olyan akit szintén magárahagytak és majdnem belefulladt a hányásába. én vettem észre hogy fuldoklik. szörnyű volt. utána a pasija megttudta és még pofázott hogy mit mentem a (földön fetrengő)csaja közelébe.. a lényeg: neked ez a pasi kell aki sorsodrahagyott? aki csajozott mert te ugyse tudsz magadról? ez a jó? hát akkor velem nagy baj van! mert én segitőkész és rendes vagyok.
2010. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!