Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megycsalt barátnőm? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megycsalt barátnőm? Vagy nemcsalt meg?

Figyelt kérdés
a barátnőm egyik fiu haverja odajött hozzám és mondta h csajom megcsalt vele. barátnőm persze tagadja. de furcsa hogy miért nemharagszik a srácra amiért ezt mondta nekem. ha hazudott volna a srác akkor csak megharagszik csajom rá. de igy azt érzem hogy igaza van..
2010. jún. 26. 11:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
hátnehezen tudom elhinni hogy inkább jó az h végelett emiatt mint hogy leossza aki állitólag csak hazudott. mert azóta nemakarok találkozni se.
2010. jún. 26. 12:39
 12/20 A kérdező kommentje:
csak azért számit hogy moset mennyire aláztak meg. már ugyis vége. és nem a srác hibája ha megkurta.mert ha nem ő akkor más. de nemtudom elképzelni szerelmemről h megtenné. hiába szeretem ezekután már nemtudok bizni benne. ha megtették hanem. mindegy.ésmég mondogatja nekem hogy nemvolt ilyen soha senkivel... de akkor miért nem ossza le azt a köcsögöt? nemveszem be hogy félreértettem volna ennyire. nemárrr
2010. jún. 26. 12:49
 13/20 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha vége lett akkor felejtsd el az egészet és kész !Semmi értelme ezen rágódni, hogy megaláztak vagy sem !Menj, keress új kalandokat , majd találsz egy lányt, akinek te leszel a mindene és te leszel a fontos és nem egy barát , mert az ilyen nem is barát, ha meg annak tekinti az excsajod ezt a f@szt, akkor jobban jártál, hogy vége lett !!!!
2010. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
jó! de ha azért szakitottam ami megse történt?? akkor elb*sztam. és szeretem. ő is érzem hogy szeret. és lehet azértis nembalhézik azzal a herével mert nemigen van neki barátja. és nemakarja elveszteni. ezt azért gondolom mert énis volt h nemkurtam le vkit mert nemakartam rosszbalenni, nelegyen feszültség, vita. és a drágámnak van 5 haver és más nemigen.barátok nulla! de akkor legalább a csávó volna annyira gerinces hogy elémálljon és megmagyarázza, netegyentönkre egy kapcsolatot...
2010. jún. 26. 13:14
 15/20 anonim ***** válasza:
hm , uccsó vagyok ! akkor egyszerűen lehet csak el akart ez a csávó marni a barátnődtől ! Hát akkor ülj le és beszéljétek meg mind a hárman, hogy mi volt ez ? de akkor is elég gerinctelen és mocskos dolog az ilyen és a barátnőd is egy kicsit jobban megválogathatná a haverjait !Te tudod, beszélj vele és meglátod , de az úgy milyen, ha nem melletted áll ki, hanem egy haver mellett ?!fura !
2010. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
épp probáltam rávenni. de a srác engem szidalmaz h velem ő nemáll szóba. ha összefutok vele......
2010. jún. 26. 15:13
 17/20 anonim ***** válasza:
járj a sráccal a bnőd helyett :DD
2010. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha egy haverom ilyen mocskos módon bekavarna a kapcsolatomba, és erre mennénk rá a szerelmemmel, nem hogy leüvölteném a fejét, de csomót kötnék a farkára!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
na! tegnap este bebizoníosodott hogy hazudozik a köcsög. de attol a kapcsolatomat még tönkretette. és így elérte célját. csak nyert...
2010. jún. 27. 08:33
 20/20 anonim ***** válasza:
szia, figyelj a barátnőd azért nem haragszik a fiúra mert tudja, hogy hazudik és ha magyarázkodna akkor arról jobban feltünő lenne hogy megcsalt... hidd el a fiunak kell a te nőd....és ezért csinálja, hogy meg kaphassa... nézz tükörbe, hogy neked mijen hibáid vannak és rakd össze ezzel... és fogod tudni a választ...(senki nem tökéletes...ha mégis megcsalt..)
2010. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!