Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megycsalt barátnőm? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megycsalt barátnőm? Vagy nemcsalt meg?

Figyelt kérdés
a barátnőm egyik fiu haverja odajött hozzám és mondta h csajom megcsalt vele. barátnőm persze tagadja. de furcsa hogy miért nemharagszik a srácra amiért ezt mondta nekem. ha hazudott volna a srác akkor csak megharagszik csajom rá. de igy azt érzem hogy igaza van..
2010. jún. 26. 11:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Nekem sose jutna eszembe, hogy másnak higgyek a barátnőm ellenében. Gondolom nem vagytok igazán szerelmesek.
2010. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

egészségére

üljetek le 3asban megbeszélni....vaaagy törd be a srác képét..

2010. jún. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy akkor haragudott volna meg csak igazán rá, ha az igazat mondta volna.

Kétesélyes.

2010. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Ha kiderül hogy megcsalt akkor a srác arcát feltétlenül törd be
2010. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nemtudom kinek higgyek. de a srácra miért nemharagszik csajom ha tényleg nemigaz amit mondott nekem? azóta is haverok. találkoznak ha összeül a társaság. szerintem ha hazudott volna akkor csajom csak leüvölti a fejét. mint nekem szokta...
2010. jún. 26. 12:07
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem életszerű a szituáció. Sajnos nem láttuk hogyan mondta a srác, lehet, hogy csak viccelt, valamint a barátnőd reakcióját se láttuk, zavarba jött-e vagy nevetett ezen az egészen. Az ilyesmik elég beszédesek. Mindenesetre én nem sok jóval bíztatlak, ha ilyen "tréfa" után nem hordta le a barátnőd a pasast.
2010. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy igen lehet hogy nem.
2010. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
tuti megcsalt, az összes nő ilyen
2010. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
félrehívott és gunyosan mondta hogy egyébkén megb*szta a multkor. utánna amikor idegemben elmentem azonnal nevetni kezdett mintha valami viccet mesélt volna. és utána azt mondta h nemtudja miért mentem el. hát azért h ne öljem meg!! és később már az a magyarázat hogy félreértettem. mondtam hogy lehet. de akkor mit mondott amit félreértettem? állitolag azt hogy van még 2 üveg bor. ezt biztos nem értem annak hogy csajom megcsalt.... ugye?
2010. jún. 26. 12:22
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne verd be a srác képét, mondjuk elég nagy f*sz, ha berátnőddel kezdett ÉS még az orrod alá is dörgöli. Énis kezdtem már egy csajjal, akinek volt barátja, azóta már jópárszor szakítottak, és most úgylátszik, hogy végleg, ésmár többször voltam azóta náluk. Ha az exe ezt tudná, akkor tuti megverne. Dehát most istenem, a csaj nem volt boldog vele... akkor meg?!
2010. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!