Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 33 évesen összejöttem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 évesen összejöttem egy lánnyal, így most sokkal nehezebb lesz az életem?

Figyelt kérdés

Eddig csak egyéjszakás kalandjam is voltak. Szüleimmel élek fizetésemet szinte majdnem 70 százalékát félre tudtam tenni anyagi gondjaim nem voltak pedig 170000 Ft a nettó jövedelmem.


Most hogy megismerkedtem egy lánnyal gondolom külön akar költözni így majd hogy családot tudjunk alapítani nehezebb keményebb munkát kell majd vállalnom esetleges több pénzért illetve albérletre hitelre elmegy majd a fizetésem nagy része.

És még sorolhatnám a párkapcsolatból eredő nehézségeket veszekedéseket hogy valóban nehezebb lesz e az életem így?


2018. nov. 4. 15:40
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
87%

Elvileg könnyebb lesz. Talán a szüleiddel nem veszekszel? Ugyan már...

Párjának pedig sokkal jobbat választ az ember, mint amilyen a szülei. Összeköltözni se sokkal drágább, hiszen ketten vagytok, két fizetésből. Persze drágább, mint a mamahotel, viszont a szabadság miatt megéri.

2018. nov. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Anyukám a teljesen jól megvagyok köszönöm szépen


milyen szabadságról beszéltek? Ezt nem nagyon értem anyukám nem dedósként kezel hogy hol vagyok meg mit csinálok teljes szabadságot ad nekem külön lakrészben lakok

2018. nov. 4. 16:13
 23/32 anonim ***** válasza:
92%
Ha anyukáddal érzed magad ilyen kifogástalanul, akkor igen, egy kapcsolatban neked sokkal nehezebb lesz.
2018. nov. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
89%
Te jó isten... ne aggódj, ha egy kis esze is van a lánynak, ra fog jönni, milyen emberbe akadt bele és még azelőtt otthagy, hogy észbe kapnál. Neked semmi esetre sem való komoly párkapcsolat.
2018. nov. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 dagadtférfi35 ***** válasza:
56%

Én alapból rosszindulatú gonosz ember vagyok, ezért azt kívánom hogy ez a kapcsolat ne legyen hosszantartó, boldog és kiegyensúlyozott, inkább már ma fejeződjön be!A csajnak jobb pasi jár mint te,,,te anyám asszony katonája....inkább csak rejszolgass és kényelmesen dolgozgass az irodában!



(Várom a zöld kezeket:)

2018. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
89%

dagadtférfi35... azért vagy alapból ilyen, mert nem kapsz nőt. Szerintem neked kellene többet rejszolni, hogy kiegyensúlyozottabb lehess kicsit. Nem kell megköszönnöd! :)


Többet foglalkoztatok azzal, hogy a 170 jó vagy kevés, mint magával a kérdéssel.


33 évesen talán már magadtól azon kellene, hogy törd a fejed, hogy önálló legyél. Ha nem kapcsolattal, akkor egyedül. A nők szeretik az ilyesmit. Azt általában kifejezetten rossz szemmel nézik, ha "anyukáddal" élsz, mikor már te is abban a korban vagy, hogy te legyél valaki szülője.


Szomorú tény bizony, hogy a felnőtté válás egy kemény dolog. Minden, amit eddig intéztek neked, azt magadnak kell onnantól megoldanod. Jópár éve külön élek már (egyedül), de meg se fordult a fejembe, hogy hazaköltözzek, még ha az életem így nehezebb, problémásabb is.


32/F

2018. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 dagadtférfi35 ***** válasza:
0%

26-os,,,mi nem tehetünk róla hogy gyűlölöd a szüleid, vagy mert te nem tudsz senkit elviselni magad mellett!

Tudod mit....dö.ölj meg magányosan!

2018. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
44%

dagadtférfi35 26-os vagyok.


Tudom, hogy nem a ti hibátok, nem is mondtam ilyet. De jó a kapcsolatom a családommal, és el is tűrök embereket magam mellett. :) Azért költöztem, mert önállóságra vágytam, a saját lábamon akartam élni.


Neked viszont komoly önértékelési gondjaid lehetnek, de az már a te problémád... :)

2018. nov. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a lány nagyon el lehet keseredve... :D
2018. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

26 évesen jelenleg én is szüleimmel élek egy házban. Én el szeretnék költözni mihamarabb annak ellenére hogy jól kijovok velük. Csak hát a nők akikkel osszekerultem alkalmatlanok voltak erre.


Nálad pont az ellenkezőjét, azt látom hogy nem akarsz áldozatot hozni egy közös, boldog életért. Te már döntöttél, eddig csak ellenérveket hoztál fel az összeköltözés kapcsán. Nem mondom hogy nem jó a kényelem és hogy kevesebb a költség, de én mindezt egy pillanat alatt feladnám, ha lenne egy megértő társam, hezitálás nélkül.

2018. nov. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!