Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 33 évesen összejöttem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 évesen összejöttem egy lánnyal, így most sokkal nehezebb lesz az életem?

Figyelt kérdés

Eddig csak egyéjszakás kalandjam is voltak. Szüleimmel élek fizetésemet szinte majdnem 70 százalékát félre tudtam tenni anyagi gondjaim nem voltak pedig 170000 Ft a nettó jövedelmem.


Most hogy megismerkedtem egy lánnyal gondolom külön akar költözni így majd hogy családot tudjunk alapítani nehezebb keményebb munkát kell majd vállalnom esetleges több pénzért illetve albérletre hitelre elmegy majd a fizetésem nagy része.

És még sorolhatnám a párkapcsolatból eredő nehézségeket veszekedéseket hogy valóban nehezebb lesz e az életem így?


2018. nov. 4. 15:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
3%
Ahogy irod. Egy luk nerm ér annyit hogy feladd a nyugalmat, mikor mindig akad aki enélkül is oda tartja a lukat.
2018. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
58%
Hát havi 170 nem tul sok, magad miatt is kereshetnel jo melót...
2018. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
90%

És benned miért nincs ambíció, hogy többet keress, vagy hogy a barátnőddel összeköltözz?

Keress egy hasonló személyiségű csajt (ha ez nem olyan), akivel elvegetálhattok életetek végéig az unalomban.

2018. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%

Nehezebb lesz, maradj inkabb a mama hotelben!

Egyebkent orulsz ennek a kapcsolatnak?

2018. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%
Ha neked a szeretet, gynegédség és az ilyen dolgok neked csak annyit jelent hogy plusz kiadás, és nehezebb élet, akkor gratula. Te beteg vagy.
2018. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
86%

Más lesz.

Ha otthon a szüleid tartottak el, mostak rád, etettek, stb. akkor most ezeket mind magatoknak kell megoldanotok. Anyagilag, időben, energiában. Biztosan nehezebb lesz, de kapsz mellé egy olyan szabdságot is, ami szerintem bőven kárpótol majd érte. Saját életetek lesz, amiből remélhetőleg mindketten egyformán kiveszitek a részeket. Nem kell mindent egyedül a férfinak finanszíroznia, de Te is szállj be a házimunkába.


Sok sikert!

2018. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
60%
Nem mindenki él Pesten, vidéken 170 nettó nem egyenlő a nyomorral.
2018. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

4 elég közömbös de aranyos csinos lány persze.


Most viszonylag könnyebb munkám van egy irodában. Jobb az ha elkezdek jobb munkát keresni esetleg dupla fizetésért viszont hajtom magam, stresszebb lesz így az életem, a stressz betegségek kijönnek majd idő előtt, esetleg infarktus kapok 50 évesen. melyik éri meg jobban?

2018. nov. 4. 15:51
 9/32 anonim ***** válasza:
90%
Nehogy a saját lábadra állj még véletlenül se! Anci mit szól majd hogy nem kell a meleg kakaót meg a vajas kalácsot ágyba vinni? Neked nem való kapcsolat a kérdésed alapján.
2018. nov. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
89%
"Közömbös"...óriási! Szegény lány. Szerintem ne aggódj, nem lesz nektek közös jövőtök, ha egy csepp esze van.
2018. nov. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!