Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 33 évesen összejöttem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 évesen összejöttem egy lánnyal, így most sokkal nehezebb lesz az életem?

Figyelt kérdés

Eddig csak egyéjszakás kalandjam is voltak. Szüleimmel élek fizetésemet szinte majdnem 70 százalékát félre tudtam tenni anyagi gondjaim nem voltak pedig 170000 Ft a nettó jövedelmem.


Most hogy megismerkedtem egy lánnyal gondolom külön akar költözni így majd hogy családot tudjunk alapítani nehezebb keményebb munkát kell majd vállalnom esetleges több pénzért illetve albérletre hitelre elmegy majd a fizetésem nagy része.

És még sorolhatnám a párkapcsolatból eredő nehézségeket veszekedéseket hogy valóban nehezebb lesz e az életem így?


2018. nov. 4. 15:40
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
11%
Havi 170-ből nem lehet albérletet fizetni és egy barátnőt fenntartani egyszerre, még ha semmi másra nem költesz, akkor sem. Amíg nincs emberhez méltó fizetésed, addig inkább hanyagold a csajozást!
2018. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
5. Gyengédséget, szeretetet, eddig is kaptam szüleimtől és a kalandokból
2018. nov. 4. 15:56
 13/32 anonim ***** válasza:
89%
A kalandokat amúgy hol bonyolítod le egyáltalán? Szüleid házában?
2018. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
13. Volt amikor szüleim háza, mikor elutaztak, de legtöbbször a nőkhöz mentem
2018. nov. 4. 15:59
 15/32 anonim ***** válasza:
25%

Mindegyik válaszolónak szövegértelmezési gondjai vannak jobb esetben, ugyanis nem a kérdésére válaszoltok. Sőt, hallucináltok a kérdés olvasása közben, odaképzeltek olyan állításokat, amiről szó sem volt.

Másrészt úgy tesztek, mintha munkavállalás során az EGYETLEN szempont a fizetés lenne, miközben jól tudjátok hogy ez hazugság.

Erre ti kaptok sorba 100%-os válaszokat.


Miattatok tartunk ott, hogy a magas "hasznos" válasz arány már egyenesen szégyen.

2018. nov. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
98%

Értem.


Nos, a válaszaidból úgy szűröm le, hogy nem akarod ezt az egészet. Akkor meg felesleges erőltetni. Ha neked meg a szüleidnek jó, maradjon a jelenlegi. De a csaj megérdemelne egy őszinte választ, hogy ne várja a csodát, ami sosem jön el.

2018. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Köszi 15ös. Én sem értem miért megy ez a támadás..... Talán egy két válaszoló válaszolt értelmes a kérdésre
2018. nov. 4. 16:03
 18/32 anonim ***** válasza:
94%
Nincs baj, ha a mamával akarsz maradni, csak a lányzónak is mondd meg. Úgy fair.
2018. nov. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
3%

9, 10, 18

A "válaszaitok" alapján lehet következtetni az édesanyátok foglalkozására.

2018. nov. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
18. Megmondtam neki, azt mondta hogy megbeszéljuk, megoldjuk stb...
2018. nov. 4. 16:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!