Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellek a csajoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a csajoknak?

Figyelt kérdés
mármint kellek, de csak szexre.
2010. jún. 25. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mert biztos te vagy conan a barbár - eszed semmi de jóképű vagy - ha most leállsz vitázni hogy de igenis sok eszed van - akkor buta vagy - mert mindenki azt hiszi magáról hogy okos - saját magához képest.


Nade - lehet olyan jellem vagy aki mellett hosszú távon nem kifizetődő maradni. Pont ez a gond - csak sexre - tehát lefexel csajokkal - ezzel ők is tisztában vannak - és így elég komolytalannak tűnsz -


Na ezért


22F Bob

2010. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
mert nyomorék vagy
2010. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szia,hany eves vagy?lehet h meg komolytalan lanyokkal kezdessz,akiknek tenyleg h arra kellesz.....
2010. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
25vagyok. lehet nemvagyok túl okos. csak mint az átlag. párhét-hónap után szakitás. és utána csak szex. és mind azt mondja h semmi gond velem. tényleg kedves, rendes vagyok. nemtudom mi lehet a baj.
2010. jún. 25. 11:32
 5/13 A kérdező kommentje:
és szerintem nem is nézekki jól. tehát nemazért jönnek velem össze. alacsony vagyok, vékony, kopasz. legalább mondanák azt hogy egy rakás szar vagyok. akkor tudnám h ne probálkozzak.
2010. jún. 25. 11:34
 6/13 anonim ***** válasza:
hát ez szomorú.Hogy ennyi normális fiú itt kér segítséget.A lányok meg sírnak hogy megverte a barátjuk.De meg is érdemlik.Ha nekik a menő csávó kell.
2010. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nehéz elhinni pedig látom h ez kell a csajoknak. az a jó pár aki ver? esküszöm már nevetek az egészen. énis akkorleszek jófej ha verem? nemhiszem el!
2010. jún. 25. 11:42
 8/13 anonim válasza:

Ne hagyd magad hülyiteni, ne álj össze minden cicababával.

Neked olyan lány kell amelyik azért szeret mert szerelmes beléd és nem azért mert csak sexet akkart tőled ! Amúgy velem is a legtöbben csak sexet akkarnak !

25/L

2010. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Előző válaszolo 25/L


Nehéz manapság igazi lányt találni ,de ha kitarto vagy akkor sikerülni fog.


Ja és a lányok azokat a fiúkat szeretik amelyik sokat harcol egy lányért NAGYON SOKAT !

2010. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
most éppen egy éve küzdök. ennél sokkal többet? hogy? meddig kellene futnom utána? és a legnagyobb baj hogy én még szerelmes is leszek. ja! és szerintem nemnormális hogy egy férfit hazsnálnak ki a csajok. ez fordítva természetesebb.
2010. jún. 25. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!