Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg hülyén nézek ki vagy...

Salvatore kérdése:

Tényleg hülyén nézek ki vagy nemtom mértnem kellek a csajoknak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok se emos semmi ilyesmit nem képviselek...


[link]


2011. máj. 31. 17:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Feltölthettél volna egy normális képet is,hogy az igazi arcod is látható legyen!Én ezek alapján úgy gondolom nem nézhetsz valami jól ki,mert ha valaki jól néz ki minek homályosítja el ennyire a képét?Amúgy itt nem nézel ki rosszul,de ez csak egy kép,egy nagyon rossz kép amiből nem lehet megállapítani semmit.De amúgy a külső közel sem minden,lehetsz nagyon szép arcú,lehetnek jó cuccaid,de ez mit sem ér ha nincs jó humorod,eredeti szöveged stb,a kisugárzás sokkal többet számít mint egy jó külső!
2011. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon helyes vagy,biztos nem a külsőd az ok. Nyilván nem jöhet be minden csajnak ez ahogy te kinézel, de azt is kizártnak tartom hogy senkinek se.

Vannak akik egyszerűen nem képese kapcsolatot kialakítani, pedig nagyon szeretnék. Erre van aki azzal jön hogy biztos a görcsös akarás miatt, vagy hogy sugárzik belőlük a sikertelenség, de ezek csak találgatások.

2011. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Szerintem jól nézel ki :$ !! Nincs veled semmi baj,lehet hogy csak a hozzá állásoddal van a baj

14/L

2011. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nézel ki rosszul, sőt. :) De sok múlik a kisugárzáson, a viselkedésen is. A külső nem minden. Tudod: a külső megfog, a belső megtart.


15/L

2011. máj. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

[link]


én vok a bal szélső

2011. máj. 31. 17:29
 6/29 A kérdező kommentje:
a beszélőkémmel nincs gond meg a humorommal se
2011. máj. 31. 17:29
 7/29 anonim ***** válasza:

Első

Nem nézel ki hülyén,egyáltalán!Ez már jobb kép,de akkor is csak egy kép ami semmit nem árul el.

Hány éves vagy és mégis miből gondolod,hogy nem jössz be a csajoknak?

2011. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond sincs veled,tök hétköznapi.
2011. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
augusztusba leszek 19...nem nagyon tudok ismerkedni meg társaságom sincs akikkel elmenjek
2011. máj. 31. 17:36
 10/29 anonim ***** válasza:
ez nem jelenti,hogy egy csajnak se kellesz!
2011. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!