Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek senkinek? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? De most tényleg mi bajuk a csajoknak?

Figyelt kérdés
Normális öltözék stb. Egy normális csávó vagyok, normálisan viselkedek, de sose érdekel ez egy lányt se most tényleg nekik mi a jó abban, hogy ha úgy beszél velük valaki mint a kutyával? Miért buknak erre? Tudom egy kis "szemétség" kell az bennem is megvan, de amikor már valaki túlzásba viszi az miért jó nekik?
2011. febr. 19. 23:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mostanában minden második kérdés erről szól. Nem minden lány arra vágyik, hogy alázzák, hidd el;)
2011. febr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem kell a szemetseg. Varj egy kicsit, a tinik a rosszfiukra hajtanak, aztan 20 evesen mar megegetik magukat annyira veluk, hogy megtanuljak ertekelni a normalis sracokat. Ferjhez mar senki nem rosszfiuhoz megy. 26/N
2011. febr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát én 19 vagyok, és ezekben a körökben is ezt tapasztalom...
2011. febr. 19. 23:53
 4/19 Panda Péter ***** válasza:
én most tök szívesen mondanék valami biztatót neked, de néhány kérdéssel lejjebb válaszoltam egy hölgynek aki egy részeg füvesről elhiszi, hogy megváltozhat. így kicsit nehéz :D sajnos azokat a lányokat, akik nem naívak, vagy szimplán sötétek, mint az éjszaka, nagyítóval kell keresni. bár remény mindig van, keresni kell, a lényeg, hogy nem a felszínen.
2011. febr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az igazi probléma, hogy mikor úgy érzem megtaláltam és azt mondom, igen ő más akkor egy kis idő elteltével felszínre tör az illetőből az igazi énje, volt pl olyan, hogy mosolygott rám a lány, flörtölt velem stb. nagyon aranyos volt én meg léptem, tudtam nem szabad töketlenkedni erre hagyjam békén szálljak ki az életéből sms-t kaptam tőle 2-3 hét elteltével pedig minden jó volt nem zaklattam, mikor elkértem a számát direkt nem másnap hívtam hanem pár nappal rá stb. tehát nem nyomultam..
2011. febr. 20. 00:00
 6/19 Stojkovic ***** válasza:
Én ezzel a te korodban úgy voltam, hogy azoknak a csajoknak akik a rosszfiúkra buktak azért nem kellettem mert túl jófiú voltam, az értelmesebb csajoknak meg azért nem, mert vagy nem is voltak, vagy bunkónak tartottak :D...De pár év múlva talán már neked is könnyebb lesz.
2011. febr. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Bar szivesen elhiszem magamrol, hogy nem vagyok sotet, mint az ejszaka, es olyan nagyon naiv sem vagyok, nekem is volt rosszfius idoszakom.

Egesz egyszeruen olyan izgalmasnak tunik mellettuk az elet, es igen, azt hisszuk, hogy majd mi megvaltoztatjuk oket. Hat ebben segitenek az evek, mert a sok pofara eses kinyitja a szemeket (hacsak nem tok hulye az ember lanya). 24 evesen ismerkedtem meg az elettarsammal, es olyan jo kis csendes eletunk van. Turelem, vannak rendes lanyok, es ha per pillanat rossz fiukat is akarnak (nem mindenki ilyen persze), ez nem lesz mindig igy, es akkor jon el a te idod, addig meg fiatal vagy, szorakozz.

2011. febr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A Szórakozás megvan/volt :) bulikban stb. csak már igazából arra vágyok, hogy szeressenek. Próbáltam a bulikban megismert lányokkal hosszabbat, de nem sikerült, persze ezen nem csodálkozok megismerni könnyen megtudok egy lányt azzal hála istennek nincsen probléma, csak a továbbiakban....
2011. febr. 20. 00:10
 9/19 Panda Péter ***** válasza:
talán radikálisan más helyeken kéne ismerkedned. olyan helyeken, ahova a "jókislányok" járnak. ahol kultúrálódik az ember. könyvtár, példának okáért, vagy színház, galériák, múzeumok. tudom, nem klasszikus helyszínek, de akár még be is jöhet, szerintem egy próbát megérhet.
2011. febr. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A lányoknak csak a külső meg a pénz számít. Amíg egyikkel sem állsz jól (márpedig valszeg nem), ne nagyon számíts sikerekre!
2011. febr. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!